POZOR! Cvičení způsobuje zdraví a radost!Kalendář akcí

Fotogalerii Aerobik studia Orel Dobříš pro Vás připravujeme :-)

Přeci jen za 14 let je toho moooc a musíme to pro Vás nějak přehledně a zajímavě srovnat, vybrat to nejlepší a trochu si s tím pohrát.

Děkujeme za pochopení a trpělivost :-)

kol fb 2016

ADRESA

Aerobik studio Orel Dobříš

28. října 451

263 01 Dobříš

VEDOUCÍ STUDIA

vedoucí studia Mgr. Klára Jandová

tel.: 603 904 952

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

vedoucí dětských kurzů Ing. Denisa Havlíčková

tel.: 731 619 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RECEPCE STUDIA

tel.: 736 754 261

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INTERNETOVÉ SPOJENÍ

 

www.aerobikdobris.cz 

www.oreldobris.cz

https://www.facebook.com/aerobikdobris/ 
https://www.youtube.com/user/aerobikdobris  

klara joga 3Aerobik studio Orel Dobříš funguje v budově jednoty Orel Dobříš. Svou činnost zahájilo v září v roce 2004 a v současné době má okolo 350 stálých členů, z toho nejvyšší počet tvoří děti od 3 do 16-ti let. Založeno bylo trojnásobnou mistryní světa v aerobiku Mgr. Klárou Jandovou.

Zaměřujeme se na nabídku sportovního vyžití v rámci volného času v oblasti aerobních a kondičních sportovních aktivit pro děti, mládež a dospělé a také na přípravu několika věkových kategorií na soutěže v závodním aerobiku. V této oblasti nabízíme nejširší nabídku na Dobříši a v jeho okolí.

V Aerobik studiu Orel Dobříš působí odborně proškolených 20 lektorů a lektorek pro děti i dospělé. Během týdne si u nás můžete vyzkoušet nejrůznější typy lekcí s různými pomůckami pro všechny generace. Naše studio je pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu a my se neustále snažíme aktualizovat naše služby podle moderních trendů z oblasti sportu, zábavy i kultury.

Během 14 let jsme organizovali také řadu sportovních a kulturních akcí pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce pořádáme ve spolupráci s dalšími organizacemi, spolupracujeme s obcemi, městy, jinými kluby a zapojujeme si také do republikových i mezinárodních projektů. Prostě se snažíme jít pořád dál…

RECEPCEholky recepce 1

Při příchodu do našeho studia na Vás čekají příjemné a usměvavé recepční, které Vám poskytnou veškeré informace o cvičení jak pro děti, tak pro dospělé. Ochotně vysvětlí, jakým způsobem vše funguje a kde co najdete. Chceme, abyste se u nás cítili Vy i děti příjemně.

V rámci recepce Vám rádi uvaříme dobrou kávu, čaj, čokoládu a nabídneme i jiné dobroty. Samozřejmě v naší nabídce nechybí základní občerstvení pro sportovce. Součástí recepce studia je také dětský koutek a vnitřní i venkovní posezení s dětským hřištěm.

CVIČEBNÍ SÁLY A BODYTECDSCF5790

Cvičební sály máme ve studiu dva. Každý sál je vybaven hudební aparaturou a na zdech jsou umístěna zrcadla. Jeden ze sálů (malý sál) slouží také na SPINNING  a JÓGU, druhý (velký sál) je využíván spíše na lekce STEP AEROBIKU, BOSU, ZUMBY a podobně. Součástí velkého sálu jsou tři žebřiny, v malém sále jsou potom umístěna spinningová kola. Oba sály jsou navíc využívány pro dětské kurzy a tréninky závodního aerobiku.

Novinkou v našem studiu je Body Tec. Speciální cvičení na speciální přístroji je umístěno v patře budovy, kde mají dotyční absolutní klid. Toto cvičení probíhá pouze samostatně s lektorem a v rámci jedné lekce máte k dispozici příjemně vybavenou místnost.

DALŠÍ VYBAVENÍDSCF5796

Vybavení a cvičební pomůcky stále obnovujeme a aktualizujeme podle nových trendů ve cvičení i podle Vašich přání.

Pro děti i dospělé jsou zde stepy, over bally, fitbally, podložky na protažení i na jógu. Jsou zde žíněnky, činky, tyče na posilování, gumičky, gymstiky a další nejrůznější pomůcky.

Na dětské kurzy je zde potom řada zábavných a hravých pomůcek, které zároveň při vedení lekce lektorem slouží k aktivnímu rozvoji motoriky dětí, kondice, flexibility, rovnováhy, koordinace i fyzické kondice. Právě vybavení pro děti doplňujeme a obnovujeme nejčastěji.

ŠATNY A SPRCHY DSC5199

Samozřejmostí jsou plně vybavené šatny a sprchy, které jsou rozděleny na dětské, dámské a pánské. V prvním patře budovy tak máte k dispozici v šatnách skříňky na klíč, sprchy i toalety. V každé šatně je navíc umístěno zrcadlo a v případě potřeby je na recepci k zapůjčení fén na vlasy.

Podkategorie

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🥚🎨 Velikonoce jsme od pondělí slavili i my v orlovně! 👍 A jak jinak než sportovně! 🤸‍♂️ .. Ale za každý sportovní výkon jsme se samozřejmě nezapomněli odměnit.. 🍫

#easter#specialtraining#detinastartu#detskekurzy#aerobikdobris#vajicka#chocoeggs#orlovna#detinastartudobris
  22  0
 April 18, 2019
Z dnešního dopoledního závodu v Jičíně vezou kadetky stříbrné medaile 🥈 a děti sedmé místo. 😉 
#orlice#aerobikdobris#aerobics#silvermedals#jicin#bohemiaaerobictour#competition#stepaerobik#oreldobris
  54  1
 April 15, 2019
🤩 Včerejší závod v Modřanech nám přinesl dvě stříbrné medaile, jednu bronzovou a jednu bramborovou medaili! Všem našim závodnicím moc díky za skvělou reprezentaci našeho studia! 🧡 A příští neděli vyrážíme do Jičína a Kutné Hory. 😉

#competitions#aerobics#loveaerobic#stepaerobic#showaerobic#zumba#sportlovers#zijpohybem#aerobidobris#orlice#medals
  57  1
 April 8, 2019

TOPlist

U NÁS PŘIJÍMÁME

Copyright © 2019 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.