POZOR! Cvičení způsobuje zdraví a radost!Kalendář akcí

rez systemVážení klienti skupinových lekcí pro dospělé, s pokrokem doby se i my přizpůsobujeme modernizací rezervačního systému. Rezervace jsou u nás nutné na lekce pro dospělé s omezenou kapacitou míst- zejména lekce typu TRX, funkční kruhový trénink a Spinning. Tyto rezervace si už může každý od února pohodlně spravovat ze svého PC či mobilního zařízení. 
 

Využijete nový rezervační systém?

Číst dál: OD ÚNORA SPOUŠTÍME NOVÝ ZPŮSOB REZERVACÍ

Fotogalerii Aerobik studia Orel Dobříš pro Vás připravujeme :-)

Přeci jen za 14 let je toho moooc a musíme to pro Vás nějak přehledně a zajímavě srovnat, vybrat to nejlepší a trochu si s tím pohrát.

Děkujeme za pochopení a trpělivost :-)

kol fb 2016

ADRESA

Aerobik studio Orel Dobříš

28. října 451

263 01 Dobříš

VEDOUCÍ STUDIA

vedoucí studia Mgr. Klára Jandová

tel.: 603 904 952

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

vedoucí dětských kurzů Ing. Denisa Havlíčková

tel.: 731 619 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

RECEPCE STUDIA

tel.: 736 754 261

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INTERNETOVÉ SPOJENÍ

 

www.aerobikdobris.cz 

www.oreldobris.cz

https://www.facebook.com/aerobikdobris/ 
https://www.youtube.com/user/aerobikdobris  

klara joga 3Aerobik studio Orel Dobříš funguje v budově jednoty Orel Dobříš. Svou činnost zahájilo v září v roce 2004 a v současné době má okolo 350 stálých členů, z toho nejvyšší počet tvoří děti od 3 do 16-ti let. Založeno bylo trojnásobnou mistryní světa v aerobiku Mgr. Klárou Jandovou.

Zaměřujeme se na nabídku sportovního vyžití v rámci volného času v oblasti aerobních a kondičních sportovních aktivit pro děti, mládež a dospělé a také na přípravu několika věkových kategorií na soutěže v závodním aerobiku. V této oblasti nabízíme nejširší nabídku na Dobříši a v jeho okolí.

V Aerobik studiu Orel Dobříš působí odborně proškolených 20 lektorů a lektorek pro děti i dospělé. Během týdne si u nás můžete vyzkoušet nejrůznější typy lekcí s různými pomůckami pro všechny generace. Naše studio je pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu a my se neustále snažíme aktualizovat naše služby podle moderních trendů z oblasti sportu, zábavy i kultury.

Během 14 let jsme organizovali také řadu sportovních a kulturních akcí pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce pořádáme ve spolupráci s dalšími organizacemi, spolupracujeme s obcemi, městy, jinými kluby a zapojujeme si také do republikových i mezinárodních projektů. Prostě se snažíme jít pořád dál…

RECEPCEholky recepce 1

Při příchodu do našeho studia na Vás čekají příjemné a usměvavé recepční, které Vám poskytnou veškeré informace o cvičení jak pro děti, tak pro dospělé. Ochotně vysvětlí, jakým způsobem vše funguje a kde co najdete. Chceme, abyste se u nás cítili Vy i děti příjemně.

V rámci recepce Vám rádi uvaříme dobrou kávu, čaj, čokoládu a nabídneme i jiné dobroty. Samozřejmě v naší nabídce nechybí základní občerstvení pro sportovce. Součástí recepce studia je také dětský koutek a vnitřní i venkovní posezení s dětským hřištěm.

CVIČEBNÍ SÁLY A BODYTECDSCF5790

Cvičební sály máme ve studiu dva. Každý sál je vybaven hudební aparaturou a na zdech jsou umístěna zrcadla. Jeden ze sálů (malý sál) slouží také na SPINNING  a JÓGU, druhý (velký sál) je využíván spíše na lekce STEP AEROBIKU, BOSU, ZUMBY a podobně. Součástí velkého sálu jsou tři žebřiny, v malém sále jsou potom umístěna spinningová kola. Oba sály jsou navíc využívány pro dětské kurzy a tréninky závodního aerobiku.

Novinkou v našem studiu je Body Tec. Speciální cvičení na speciální přístroji je umístěno v patře budovy, kde mají dotyční absolutní klid. Toto cvičení probíhá pouze samostatně s lektorem a v rámci jedné lekce máte k dispozici příjemně vybavenou místnost.

DALŠÍ VYBAVENÍDSCF5796

Vybavení a cvičební pomůcky stále obnovujeme a aktualizujeme podle nových trendů ve cvičení i podle Vašich přání.

Pro děti i dospělé jsou zde stepy, over bally, fitbally, podložky na protažení i na jógu. Jsou zde žíněnky, činky, tyče na posilování, gumičky, gymstiky a další nejrůznější pomůcky.

Na dětské kurzy je zde potom řada zábavných a hravých pomůcek, které zároveň při vedení lekce lektorem slouží k aktivnímu rozvoji motoriky dětí, kondice, flexibility, rovnováhy, koordinace i fyzické kondice. Právě vybavení pro děti doplňujeme a obnovujeme nejčastěji.

ŠATNY A SPRCHY DSC5199

Samozřejmostí jsou plně vybavené šatny a sprchy, které jsou rozděleny na dětské, dámské a pánské. V prvním patře budovy tak máte k dispozici v šatnách skříňky na klíč, sprchy i toalety. V každé šatně je navíc umístěno zrcadlo a v případě potřeby je na recepci k zapůjčení fén na vlasy.

Podkategorie

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

U nás ve studiu můžete posedět i u dobré kávy ☕️ nebo u čaje či čokolády. 👍

#coffee#coffeelover#coffeetime#aerobikdobris#capuccino#espresso#latte#tea#chocolate#orlovna#asod#posezeni#timeforrelax
  30  2
 February 14, 2019
Lekce jógy pro nastávající maminky.🤰 #joga#jogaprotehotne#cviceniprotehotne#aerobikdobris#jogatime#nastavajicimaminky
  41  0
 February 12, 2019
Jóga pro těhotné každé pondělí od 17:00 hod. s @klara_jandova 🤰

#kazdepondeli#pronastavajicimaminky#joga#jogatime#aerobikdobris#orlovna#tehotne#cviceniprotehotne#asod
  54  0
 February 5, 2019

TOPlist

U NÁS PŘIJÍMÁME

Copyright © 2019 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.