Aerobik Studio Orel Dobříš - O NÁS

Kalendář akcí

klara joga 3Aerobik studio Orel Dobříš funguje v budově jednoty Orel Dobříš. Svou činnost zahájilo v září v roce 2004 a v současné době má okolo 350 stálých členů, z toho nejvyšší počet tvoří děti od 3 do 16-ti let. Založeno bylo trojnásobnou mistryní světa v aerobiku Mgr. Klárou Jandovou.

Zaměřujeme se na nabídku sportovního vyžití v rámci volného času v oblasti aerobních a kondičních sportovních aktivit pro děti, mládež a dospělé a také na přípravu několika věkových kategorií na soutěže v závodním aerobiku. V této oblasti nabízíme nejširší nabídku na Dobříši a v jeho okolí.

V Aerobik studiu Orel Dobříš působí odborně proškolených 20 lektorů a lektorek pro děti i dospělé. Během týdne si u nás můžete vyzkoušet nejrůznější typy lekcí s různými pomůckami pro všechny generace. Naše studio je pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu a my se neustále snažíme aktualizovat naše služby podle moderních trendů z oblasti sportu, zábavy i kultury.

Během 14 let jsme organizovali také řadu sportovních a kulturních akcí pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce pořádáme ve spolupráci s dalšími organizacemi, spolupracujeme s obcemi, městy, jinými kluby a zapojujeme si také do republikových i mezinárodních projektů. Prostě se snažíme jít pořád dál…

RECEPCEholky recepce 1

Při příchodu do našeho studia na Vás čekají příjemné a usměvavé recepční, které Vám poskytnou veškeré informace o cvičení jak pro děti, tak pro dospělé. Ochotně vysvětlí, jakým způsobem vše funguje a kde co najdete. Chceme, abyste se u nás cítili Vy i děti příjemně.

V rámci recepce Vám rádi uvaříme dobrou kávu, čaj, čokoládu a nabídneme i jiné dobroty. Samozřejmě v naší nabídce nechybí základní občerstvení pro sportovce. Součástí recepce studia je také dětský koutek a vnitřní i venkovní posezení s dětským hřištěm.

CVIČEBNÍ SÁLY A BODYTECDSCF5790

Cvičební sály máme ve studiu dva. Každý sál je vybaven hudební aparaturou a na zdech jsou umístěna zrcadla. Jeden ze sálů (malý sál) slouží také na SPINNING  a JÓGU, druhý (velký sál) je využíván spíše na lekce STEP AEROBIKU, BOSU, ZUMBY a podobně. Součástí velkého sálu jsou tři žebřiny, v malém sále jsou potom umístěna spinningová kola. Oba sály jsou navíc využívány pro dětské kurzy a tréninky závodního aerobiku.

Novinkou v našem studiu je Body Tec. Speciální cvičení na speciální přístroji je umístěno v patře budovy, kde mají dotyční absolutní klid. Toto cvičení probíhá pouze samostatně s lektorem a v rámci jedné lekce máte k dispozici příjemně vybavenou místnost.

DALŠÍ VYBAVENÍDSCF5796

Vybavení a cvičební pomůcky stále obnovujeme a aktualizujeme podle nových trendů ve cvičení i podle Vašich přání.

Pro děti i dospělé jsou zde stepy, over bally, fitbally, podložky na protažení i na jógu. Jsou zde žíněnky, činky, tyče na posilování, gumičky, gymstiky a další nejrůznější pomůcky.

Na dětské kurzy je zde potom řada zábavných a hravých pomůcek, které zároveň při vedení lekce lektorem slouží k aktivnímu rozvoji motoriky dětí, kondice, flexibility, rovnováhy, koordinace i fyzické kondice. Právě vybavení pro děti doplňujeme a obnovujeme nejčastěji.

ŠATNY A SPRCHY DSC5199

Samozřejmostí jsou plně vybavené šatny a sprchy, které jsou rozděleny na dětské, dámské a pánské. V prvním patře budovy tak máte k dispozici v šatnách skříňky na klíč, sprchy i toalety. V každé šatně je navíc umístěno zrcadlo a v případě potřeby je na recepci k zapůjčení fén na vlasy.

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🔊 Nový rozvrh pro dospělé platný od 10. září je na světě!! 👇 ⚠️ Pozor! Od dnešní půlnoci přijímáme na tel. 736 754 261 rezervace na zářijové lekce, na kterých je počet míst omezen! 
Jedná se o lekce:
🔸Pondělí Combi Spin s Petrou
🔸Úterý Ranní TRX jóga s Klárou
🔸Úterý TRX - závěsný systém s Kamilou
🔸Středa Combi Spin s Petrou
🔸Čtvrtek TRX - závěsný systém s Míšou
🔸Neděle Funkční kruhový trénink s Petrou

Během podzimu bude již spuštěn nový online rezervační systém... 😉 O spuštění Vás budeme samozřejmě informovat! 👍
  12  1
 August 15, 2018
#sportcampy2018#sportcampfree#sportcampweek#dvatydnysportu#zazitkynaceleprazdniny#zabava#sport#t voreni#cestovani#poznavani#seznamovani#sranda#plnonovychzazitku#pristirokznova s @klara_jandova @an.dr.ejka @camilla236 @dencaajindriska
  23  0
 July 18, 2018
Zasloužená večeře části našeho týmu. #pekarky#greekkitchen #aerobikdobris #asod#tradice #zarokzase#misaadeninejsouvidet🤭😏
  31  2
 July 4, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.