Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

klara joga 3Aerobik studio Orel Dobříš funguje v budově jednoty Orel Dobříš. Svou činnost zahájilo v září v roce 2004 a v současné době má okolo 350 stálých členů, z toho nejvyšší počet tvoří děti od 3 do 16-ti let. Založeno bylo trojnásobnou mistryní světa v aerobiku Mgr. Klárou Jandovou.

Zaměřujeme se na nabídku sportovního vyžití v rámci volného času v oblasti aerobních a kondičních sportovních aktivit pro děti, mládež a dospělé a také na přípravu několika věkových kategorií na soutěže v závodním aerobiku. V této oblasti nabízíme nejširší nabídku na Dobříši a v jeho okolí.

V Aerobik studiu Orel Dobříš působí odborně proškolených 20 lektorů a lektorek pro děti i dospělé. Během týdne si u nás můžete vyzkoušet nejrůznější typy lekcí s různými pomůckami pro všechny generace. Naše studio je pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu a my se neustále snažíme aktualizovat naše služby podle moderních trendů z oblasti sportu, zábavy i kultury.

Během 14 let jsme organizovali také řadu sportovních a kulturních akcí pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce pořádáme ve spolupráci s dalšími organizacemi, spolupracujeme s obcemi, městy, jinými kluby a zapojujeme si také do republikových i mezinárodních projektů. Prostě se snažíme jít pořád dál…

RECEPCEholky recepce 1

Při příchodu do našeho studia na Vás čekají příjemné a usměvavé recepční, které Vám poskytnou veškeré informace o cvičení jak pro děti, tak pro dospělé. Ochotně vysvětlí, jakým způsobem vše funguje a kde co najdete. Chceme, abyste se u nás cítili Vy i děti příjemně.

V rámci recepce Vám rádi uvaříme dobrou kávu, čaj, čokoládu a nabídneme i jiné dobroty. Samozřejmě v naší nabídce nechybí základní občerstvení pro sportovce. Součástí recepce studia je také dětský koutek a vnitřní i venkovní posezení s dětským hřištěm.

CVIČEBNÍ SÁLY A BODYTECDSCF5790

Cvičební sály máme ve studiu dva. Každý sál je vybaven hudební aparaturou a na zdech jsou umístěna zrcadla. Jeden ze sálů (malý sál) slouží také na SPINNING  a JÓGU, druhý (velký sál) je využíván spíše na lekce STEP AEROBIKU, BOSU, ZUMBY a podobně. Součástí velkého sálu jsou tři žebřiny, v malém sále jsou potom umístěna spinningová kola. Oba sály jsou navíc využívány pro dětské kurzy a tréninky závodního aerobiku.

Novinkou v našem studiu je Body Tec. Speciální cvičení na speciální přístroji je umístěno v patře budovy, kde mají dotyční absolutní klid. Toto cvičení probíhá pouze samostatně s lektorem a v rámci jedné lekce máte k dispozici příjemně vybavenou místnost.

DALŠÍ VYBAVENÍDSCF5796

Vybavení a cvičební pomůcky stále obnovujeme a aktualizujeme podle nových trendů ve cvičení i podle Vašich přání.

Pro děti i dospělé jsou zde stepy, over bally, fitbally, podložky na protažení i na jógu. Jsou zde žíněnky, činky, tyče na posilování, gumičky, gymstiky a další nejrůznější pomůcky.

Na dětské kurzy je zde potom řada zábavných a hravých pomůcek, které zároveň při vedení lekce lektorem slouží k aktivnímu rozvoji motoriky dětí, kondice, flexibility, rovnováhy, koordinace i fyzické kondice. Právě vybavení pro děti doplňujeme a obnovujeme nejčastěji.

ŠATNY A SPRCHY DSC5199

Samozřejmostí jsou plně vybavené šatny a sprchy, které jsou rozděleny na dětské, dámské a pánské. V prvním patře budovy tak máte k dispozici v šatnách skříňky na klíč, sprchy i toalety. V každé šatně je navíc umístěno zrcadlo a v případě potřeby je na recepci k zapůjčení fén na vlasy.

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

TOPlist

Copyright © 2020 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.