Kalendář akcí

HARMONOGRAM ASOD

Vážení rodiče a milé závodnice,
 
zdravíme Vás všechny v roce 2020 a doufáme, že jste do něj vkročili tou správnou nohou.
 
Pomalu ale jistě se nám blíží začátek letošní závodní sezóny, a tak jsme si dovolili připravit společně s kalendářem závodů i souhrn informací právě pro Vás. 
Prosíme o Vaše pozorné přečtení a zároveň zaznamenání všech termínů a informací, které naleznete níže.
 
V případě dotazů doporučujeme obrátit se přímo na Vaši trenérku či vedoucí studia Kláru Jandovou.
 

Největší chloubou a reprezentací Aerobik studia Orel Dobříš je oddíl závodního aerobiku dětí a dospělých, který vychovává závodníky již osmým rokem. V současné době je v oddíle celkem 92 dětí a 11 dospělých nad 17 let, kteří trénují 2x-3x týdně.

 Hlavní trenérkou je Mgr. Klára Jandová, spolu s ní se dětem věnuje celkem 5 trenérů závodního aerobiku. Oddíl závodního aerobiku Aerobik studia Orel Dobříš se účastní soutěží a závodů v této disciplíně  na celém území České republiky.

V roce 2011 se díky dvěma našim závodnicím, které hostovaly v této sezóně v jiných klubech podařil dosavadní největší úspěch Orla Dobříš.

  •  1. místo - MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS TÝMECH, Austrálie, Gold Coast - Kristýna Hanusková, kat. junior 14-16 let step aerobik (tým Oxygen Příbram)
  •  1. místo - MISTROVSTVÍ SVĚTA VE SPORTOVNÍM AEROBIKU A FITNESS TÝMECH, Austrálie, Gold Coast - Anna Durajová, kat. junior 14-16 let fitness aerobik (tým Aerobic team Chuchle)

Nyní již každoročně otvíráme kurz závodní přípravky, která má za cíl připravit děti již od nejmenšího věku na závody. Soutěžíme v kategorii FITNESS AEROBIK, FITNESS STEP AEROBIK, BASIC SHOW AEROBIK, ZUMBA, PÓDIOVÉ SKLADBY, SPORTOVNÍ AEROBIK a další.

PŘÍPRAVKA 2013-2014

BENJAMÍNCI 2011-2012

DĚTI STEP 2009-2010

KADETI STEP 2007-2008

JUNIOŘI STEP 2003-2006

TEAM SHOW SENIOR

DANCE TEAM dospělí 

STEP dospělí

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

TOPlist

Copyright © 2020 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.