Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 • 1 - 2x týdně
 • 20 minut
 • 90% svalů
 • 100% pocit z Vašeho těla 

 

Co je BODYTEC?body tec 1

 • Nejefektivnější individuální cvičení této doby. EMS - Electro muscular stimulation - elelktrická stimulace svalů Je to trénink - cvičení celého těla s použitím elektrických impulsů. EMS trénink využívá přirozeného pohybu, jednoduchých cviků a jen jej zesiluje tak, aby byly aktivovány povrchové i hluvoko uložené svalové vrstvy, jež se těžko aktivují běžným tréninkem.
 • Bodytec velmi intenzivně aktivuje naráz až 90% veškerého svalstva proudem nízkého napětí, který nejen že je bezpečný , ale při cvičení i velmi efektivní. Navíc velmi šetrny tím, že nezatěžuje šlachy a klouby. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk a trénovanost. 
 • Bodytec má jedinečnou schopnost svaly velmi intenzivně aktivovat a posílit. Rostoucí svaly spotřebovávají více energie uložené v podkožním tuku.

Redukce celulitidy

DSCF5807

 • Zmírnění celulitidy (pomerančové kůže) - je s tréninkem Bodytec velmi snadná a efektivní. Vysoký účinek tréninku Bodytec spočívá v jeho vícestrannosti. Aktivuje k činnosti svaly, čímž redukuje hladinu uloženého tuku a povzbuzením krevního oběhu a lymfy dochází ke zpevnění vazivové tkáně. Masivní eliminaci pomerančové kůže zajistí speciální Anticelulitidní program na strojích Miha Bodytec.
 • Elektické impulsy tohoto programu mají frekvenci cca 10x nižší než při posilovacích programech, ale jsou trvalé - bez pauz. Tento program pomáhá posílení a napnutí vazivové tkáně, povzbuzuje krevní oběh a rozproudí pohyb lymfy, díky čemuž dochází k odvodu nadbytečných tukových buněk a uložených toxických usazenin látkové výměny.
 • Našim klientkám doporučujeme pro co nejrychlejší efekt pravidelný a intenzivní Bodytec svalový trénink v kombinaci s anticelulitidním programem, čímž pomůžeme k aktivaci a zrychlení metabolismu a snížení nadbytečného tělesného tuku.
 • Dobře trénované svaly napínají vrchní pokožku, která se stává pružnější a hladší.
 • Důležitá je vytrvalost - netrénovaný sval, jak známo, opět rychle ochabuje.
 • Výhodou Bodytecu je, že čas na 20 minutový trénink 1x týdně najde opravdu každý, kdo má skutečný zájem o to udržet dosaženého stavu, vypadat a cítit se skvěle. Bodytec trénink vám zajistí, že zároveň zpevňujete svaly, tím hubnete a tvarujete postavu, zrychlujete metabolismus, rozhýbete lymfatický systém a ještě eliminujete celulitidu.

Odstranění bolesti zad

 • 14606371 1228126020585420 4717365474787401321 nBodytec EMS trénink je velmi účinnou a přitom šetrnou metodou v boji proti bolestem zad a svalovým dysbalancím. Bolest zad ustupuje rychle - často již při prvním tréninku BODYTEC pocítíte úlevu. Nosné svaly, jako jsou hluboko ležící zádové svaly, břišní svaly, svaly sedací a pánevního dna jsou většinou ochablé, těžko trénovatelné a jejich vědomé používání a kontrolování je v této stresu plné době v každodenním životě zcela zapomenuto. Díky tomu jsou tak rozšířené bolesti zad nebo problémy s inkontinencí. Bodytec trénink zasahuje a aktivuje tyto hluboko položené autochtonní svaly, účinně je namáhá, čímž se efektivně odstraňuje nerovnováha svalstva a zlepšuje se celkový tělesný i duševní stav.
 • Klasický silový trénink ovlivňuje především povrchové svaly narozdíl od Bodytec EMS tréninku, který posiluje zároveň hlouběji umístěné posturální zádové svaly udržující vzpřímenou polohu páteře. Impulsy dodané externí elektrickou stimulací aktivují každý malý sval a dostávají ho na své specifické silové optimum. Bodytec umožňuje upravit svalové dysbalance a ovlivnit symetrii svalového napětí v těle.
 • Elektrická stimulace svalů řeší problémy, které se obvykle objevují u běžných silových tréninků se zátěžemi - eliminuje nadbytečný nápor na obratle a tím i nápor na pasivní pohybový aparát.
 • Používané svaly dosáhnou lepšího klidového napětí díky neustálému střídání zvýšeného svalového napětí a svalové relaxace. Navozená svalová koordinace může zmírňovat a ovlivňovat šlachové záněty. Prostor mezi obratli se zvětšuje a tím se optimalizuje zásobování meziobratlových plotýnek živinami.
 • EMS Bodytec trénink je na rozdíl od klasických svalových tréninků, velmi šetrný ke kloubům, šlachám a dalším vazivovým tkáním.
 • Bodytec trénink umožňuje systematicky předcházet bolestem zad a dle několik provedených studií zmírňuje bolesti zad po 2 až 6 týdnech tréninku. Během 2-4 týdnů se snížila četnost a doba trvání obtíží až o 80%, bolest zad může dokonce zcela vymizet - doba trvání každodenních typických bolestí zad (způsobená např. zvedáním těžkých břemen, chůzí, shýbáním se, těžkou fyzickou prací, sportem, řízením auta nebo sezením po delší dobu) se zlepšila až o 30%.

Hubnutí a spalování tuků

 • Efektivní hubnutí - Bodytec EMS trénink je způsob jak nastartovat své tělo ke spalování tuků, rychlému hubnutí a tvarování postavy a snížení objemu tukových tkání. Jeden ze způsobu, jak se rychle a elegantně dostat z nekonečného kolotoče diet, které mají vetšinou za následek JOJO efekt končící nárůstem hladiny tuku.
 • Z důvodu nedostatku pohybu, sedavého zaměstnání a nadměrného stresu má většina lidí svaly - zesláblé, zmenšené neboli atrofované. Tento stav má i další velmi špatný následek - zpomalení metabolismu.
 • Bodytec během 20 minutového tréninku intenzivně aktivuje 90% veškerého tělesného svalstva a rozproudí látkovou výměnu.
 • Bodytec trénink pod vedením zkušených instruktorů je zárukou správného provádění cviků (což se v posilovně ne vždy daří) tak i postupné zvyšování zátěže, aby se brzy dostavily požadované výsledky. 
 • Je třeba uvědomit si i fakt, že aerobik, běh, jízda na kole apod. zajišťují mírné zvýšení okamžitého výdeje energie, jednoznačně však nevedou k nárůstu svalové hmoty a tím i k dlouhodobému spalování.
 • Svaly začínájí růst a to je začátek té správné cesty protože:

   DSC5204- aktivní svaly jsou jako neustále spalující motor, který může doslova spálit uložený podkožní tuk.
  - čím vice svalové hmoty máme, tím více kalorií spálíme a tím snadněji lze regulovat tělesnou hmotnost a efektivněji tvarovat postavu.
  - svaly spotřebovávají více energie než tukové tkáně.
  - každý půl kilogram svalové hmoty navíc představuje navýšení bazálního metabolismu o 100kcal denně
  - bazální neboli klidový metabolismus ( když ležíme, sedíme, spíme ) spotřebuje 70-75% veškerého výdeje a proto čím více máme svalů, tím více klidové energie spálíme. 

Posilování svalů

 • Aktivace svalů, růst svalů, růst maximální síly, rychlosti a vytrvalosti Růst maximální sílyEMS trénink Bodytec - aktivuje vaše svalstvo a vyvolá silnější kontrakce než by jste byli schopni vyvinout při vědomém vynaložení síly. Netrénovaní lidé jsou schopni ze svého silového potenciálu vědomě dát do pohybu jen 70% svalové síly. Zbylých 30% není k dispozici pro vědomé zapojení (autonomní zásoba).
 • Bodytec EMS trénink svým širokým působením umožňuje snížit tento silový rozdíl mezi absolutní a maximální silou, resp. vám umožní využít vyššího silového potenciálu svého těla. 

Růst svalů - Hypertrofie

body tec 2

 • Bodytec - elektrická stimulace svalů - má mimořádné účinky na rychle se stahující vlákna svalů a to z hlediska růstu síly i růstu objemu svalů - hypertrofie.
 • Dobře vypadat a podávat vysoký výkon to jsou jedny z požadavků dnešní doby. Více než kdykoliv předtím je zpevněná atletická postava symbolem úspěchu - jak v pracovním, tak i soukromém životě. Mužský hormonální systém a jeho dispozice, tak pomocí vysoce efektivního tréninku Bodytec umožňuje zvýšený růst svalů zejména v oblasti hrudi, ramen, hýždí a nohou, který je patrný již v krátkém čase.

Zvyšování rychlé síly

 • Obrácením Henemannova principu zapojování svalových skupin se při elektrické stimulaci aktivují nejprve rychlá svalová vlákna. EMS trénink tedy v porovnání s tradičními posilovacími metodami také nabízí optimální podmínky pro "rychlosilové" sportovce. Ve sportovní praxi je rychlost určujícím faktorem. Zatímco konvenční metody cvičení umožňují navyšovat maximální výkon pouze zvýšením síly, Bodytec EMS trénink též zvyšuje rychlost provedení pohybu, a to bez velkého náporu na pasivní pohybový aparát! Elektrické impulsy ovlivňují rychlá svalová vlákna nesmírně efektivně a napřímo. Proto je elektrická stimulace svalů nezbytná pro sportovce orientované na výkon!

Zlepšení silové vytrvalosti

DSCF5804

 • Při celotělovém EMS tréninku pozorované osoby disponovaly zvýšenou schopností vytrvalého výkonu. Vedle lokálního zlepšení vytrvalosti můžeme předpokládat i všeobecné zlepšení, protože trénink stimuluje více než 1 / 6 kosterních svalů. Dobře vytrénovaná silová vytrvalost a maximální síla jsou určujícími faktory základní fyzické úrovně. Silová vytrvalost je definována jako odolnost vůči svalové únavě v dlouhotrvajícím silovém výkonu. Je to též důležitý předpoklad pro vysokou aerobní vytrvalost.

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

TOPlist

Copyright © 2020 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.