Kalendář akcí

LEKCE JÓGYklara joga 2

TRX JÓGA

LEKTORKY: Klára Jandová

Spojení jógy a pásů TRX, při kterém zapojíte všechny svalové skupiny a jedinečně protáhnete celé tělo.

 • PONDĚLÍ 8:15 -9:25 hod.

POWER JÓGA

LEKTORKY: Maruška Polívková a Klára Jandová

Kombinace posilovacích a protahovacích pozic jógy zaměřená na sílu, pružnost celého těla, správné dýchání, koncentraci na pohyb, rozvoj psychické a fyzické kondice.

 • PONDĚLÍ 18:30 - 19:25 hod. (Klára)
 • STŘEDA 18:00 - 19:10 hod. (Maruška)
 • PÁTEK 8:15 - 9:25 hod. (Klára)

RELAXAČNÍ JÓGA

LEKTORKY: Maruška Polívková

Lekce jemné jógy, která je zaměřená především na správné dýchání, jemnou motoriku a zdravé cvičení.

 • ÚTERÝ 19:00 - 20:10 hod.

RANNÍ JÓGAdeni 1

LEKTORKY: Denisa Havlíčková

Hodina základních pozic jógy pro správné nastartování do nového dne, která je složena z jemné jógy a power jógy.

 • STŘEDA 8:00 - 8:55 hod.

VEČERNÍ JÓGA

LEKTORKY: Pavla Slanec

Lekce zaměřená na odpočinek a uvolnění po celodenních aktivitách a práci, při které jde především o relaxaci, regeneraci a uvolnění.

 • ČTVRTEK 19:30 - 20:25 hod.

ZUMBA®radka zumba

LEKTORKA: Radka Ficová

Účinný kondiční a formovací intervalový trénink s prvky tance na latinskou a mezinárodní hudbu, který kombinuje posilování těla s tanečními kroky jako jsou merenga, salsa, reggaeton, samba, hip-hop, rumba, flamengo, calypso a další. Program Zumba TONING kombinuje fitness taneční  lekci Zumba s posilováním svalů pomocí speciálních lehkých Zumba činek, při kterém se střídá zapojení činek do tanečních variací, jednoduché posilovací cviky a cvičení bez činek, které využívá váhy vlastního těla. Lekce je navržena tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu spalování kalorií a tonizaci svalů.

 • PONDĚLÍ 18:00 - 18:55 hod.

FELDENKRAISOVA METODA

LEKTORKA: Ivana Ježková

Metoda cvičení, která rozvíjí všechny důležité životní funkce, tělesné i duševní. Jedná se o originální cvičení, které vychází z předpokladu, že promyšlené zkvalitňování pohybu je tou nejlepší cestou k rozvoji celé lidksé bytosti. Toto cvičení pomáhá zmírňovat chronické bolesti, občasné bolesti zad, lidem s neurologickými problémy i proti ostatním svalovým potížím.

 • PONDĚLÍ 19:00 - 19:55 hod.

COMBI SPIN DSC5187

LEKTORKA: Petra Pečenka

Půlená lekce spinningu a posilování na vytvarování postavy, na závěr lekce vždy posilování břišních a zádových svalů a závěrečné protažení. Při této lekci dosáhnete kompenzace horní a spodní poloviny těla.

 • PONDĚLÍ 19:30 - 20:55 hod.
 • STŘEDA 19:30 - 21:00 hod.

BODYSTYLINGhedvika posilko step

LEKTORKA: Hedvika Kloudová

Cvičení při hudbě při kterém je kombinováno na každé hodině základní aerobní cvičení s různou formou posilování, kondičního tréninku a protažení s využitím pomůcek. Využívány jsou zejména základy z lekcí PILATES, BODY STYLING, BOSU, STEP a další. Při lekci se posiluje s vlastním tělem, tak aby se zabraňovalo svalové nerovnováze, udržovala se kondice se zaměřením na problematické partie. Aktivně zapojíte břišní a zádové svaly a díky balančním cvičením získáte lepší rovnováhu.

 • ÚTERÝ 19:00 - 19:55 hod.

ZDRAVOTNÍ CIČENÍ + FASCIÁLNÍ TRÉNINK

LEKTORKA: Ivana Ježková

Cvičení k odstranění každodenního stresu a znovuzískání dobré nálady a životní energiecílem cvičení je sjednocení mysli a těla, dosažení harmonie a míru v dušiobsahuje formy tradiční i moderní.

 • STŘEDA 18:15 - 19:10 hod.

FIT MIX - problem zones

LEKTORKA: Jindřiška Romba

Dopolední lekce posilovacího charakteru zaměřená na problematické partie - břicho, hýždě, stehna. 

 • ČTVRTEK 11:00 - 11:55 hod.

FITBALLsimca balon

LEKTORKA: Simona Pancíř Švarcová

Cvičení na velkém míči, které zlepšuje kondiční schopnosti, ohebnost, tvaruje nejen problematické partie a napomáhá předcházet příznakům celulitidy, ale i výrazně formuje tělo. Tyto lekce jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

 • ČTVRTEK 18:30 - 19:25 hod.

TRX® - závěsný systém

LEKTORKA: Michala Jungmannová

TRX cvičení probíhá pomocí nastavitelných popruhů tzv. závěsný systém. Ke cvičení využíváte pouze váhu vlastního těla a při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku. Při této hodině zlepšujete svou fyzickou kondici, posilujete CORE - střed těla a tvaruje postavu.

 • ČTVRTEK 18:30 - 19:25 hod.

FIT MIX - problem zonepoza aerobik

LEKTORKA: Kamila Paulová

Hodiny založené na základech aerobních lekcí, při kterém se střídá cvičení i pomůcky. Lekce je založena na cvičení při hudbě a základem jsou kroky klasického aerobiku mnohdy obohaceného o moderní prvky z fitness. Základem cvičení je správné zahřátí na základě kterého budete spalovat přebytečné tuky, posilování problémových partií a závěrečný strečink.

 • NEDĚLE 18:30 - 19:25 hod.

AEROMIX

LEKTORKA: Itziar Diaz Tena

Cvičení s angličtinou pod vedením španělské lektorky. Lekce jsou kombinací Aeroboxu, step aerobiku, posilování a vedou ke zlepšení spalování tuku a fyzické kondice.

 • ÚTERÝ 18:00 - 18:55 hod.

PILATESpetra spin 2

LEKTORKA: Lenka Nováková

Hodiny při kterých je využit cvičební systém, který zlepšuje funkci svalové kontroly, flexibilitu těla, sílu a dýchání. Lekce je zaměřená na posílení svalů celého těla, zejména pak na posílení hlubokých břišních, zádových svalů a pánevního dna. Metoda klade důraz na posílení opory páteře a pohyb zde vychází ze stabilního středu.

 • PÁTEK 17:00 - 17:55 hod.

FUNKČNÍ TRÉNINK

LEKTORKA: Petra Pečenka

Lekce složená z funkčních cviků na prevenci zdraví v běžném životě. Během hodiny posílíte hluboký stabilizační systém a vyrýsujete jednotlivé svalové partie s využitím množství pomůcek. Tato lekce je vhodná pro začátečníky i pro pokročilé cvičence.

 • NEDĚLE 18:30 - 19:25 hod.

 

DALŠÍ INFORMACE K NAŠIM JEDNOTLIVÝM LEKCÍM:

 • ROZVRH jednotlivých lekcí pro dospělé najdete ZDE
 • CENÍK lekcí pro dospělé ZDE 
 • Vaše případné další dotazy rádi zodpovíme - kontakty ZDE

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

Rozlučka nejúspěšnějšího týmu v historii ASOD. 11 let společných tréninků a závodů. Každý se teď vydá vlastní cestou. Ať je stejně tak úspěšná!!! #aerobikstudiooreldobris #goldengirls #2008-2018#proudcoach #stepaerobics #theend
  39  1
 June 24, 2018
Už se nám začínají vdávat bývalé závodnice😉. Přejeme hodně štěstí! @martina_skalova #aerobikdobris #trenerkynasvatbe#
  32  1
 June 24, 2018
#zumbateam#zumba💃 #offseason#happytime
  38  0
 June 22, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.