Kalendář akcí

DĚTI STEP mini "Girls team"logo aerobik orizle

  • 7.-8.4.2018           Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 21.-22.4.2018       Mistry s Mistry – Praha (Říčany)
  • 19.5.2018             Májové slavnosti města Dobříš
  • 27.5.2018             Chodovské Berušky – Praha
  • 9.6.2018               Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)

DĚTI FITNESS AEROBIK "Fitnessky"

  • 7.-8.4.2018           Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 21.-22.4.2018       Mistry s Mistry – Praha (Říčany)
  • 19.5.2018             Májové slavnosti města Dobříš
  • 27.5.2018             Chodovské Berušky – Praha
  • 9.6.2018               Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)

DĚTI STEP "Farna tým"

  • 7.-8.4.2018           Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 14.4.2018             Žij pohybem – Praha 
  • 28.4.2018             Bohemia Aerobic Tour – Kutná Hora 
  • 12.-13.5.2018       Mistry s Mistry – Pardubice
  • 19.5.2018             Žij pohybem – Praha 
  • 27.5.2018             Chodovské Berušky – Praha
  • 9.6.2018               Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)
  • 10.6.2018             Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

SAE DĚTI (Bára, Anežka a Niky)

  • 24.-25.3.2018        Mistry s Mistry Český Brod
  • 7.-8.4.2018            Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 21.-22.4.2018        Mistry s Mistry – Praha (Říčany)
  • 19.5.2018              Májové slavnosti města Dobříš
  • 12.-13.5.2018        Mistry s Mistry – Pardubice
  • 27.5.2018              Chodovské Berušky – Praha
  • 2.6.2018                Mini závod pro začátečníky - Sedlčany

KADETI STEP "Brasil"

  • 24.-25.3.2018         Mistry s Mistry Český Brod
  • 7.-8.4.2018             Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 14.4.2018               Žij pohybem – Prah 
  • 21.-22.4.2018         Mistry s Mistry – Praha (Říčany)
  • 12.-13.5.2018         Mistry s Mistry – Pardubice
  • 19.5.2018               Žij pohybem – Praha nebo Májové slavnosti města Dobříš
  • 9.6.2018                 Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)
  • 10.6.2018             Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

JUNSEN STEP "Fantom aerobiku"

  • 10.3.2018                Žij pohybem – Praha
  • 7.-8.4.2018              Mistry s Mistry – Praha (Černošice)
  • 14.4.2018                Žij pohybem – Praha
  • 21.-22.4.2018          Mistry s Mistry – Praha (Říčany)
  • 12.-13.5.2018          Mistry s Mistry – Pardubice
  • 19.5.2018                Žij pohybem – Praha nebo Májové slavnosti města Dobříš
  • 9.6.2018   ???        Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)
  • 10.6.2018                Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

ZUMBA TEAM DĚTI "Shake Up"

  • 10.3.2018                 Žij pohybem – Praha 
  • 25.3.2018                 Bohemia Aerobic Tour – Nymburk
  • 14.4.2018                 Žij pohybem – Praha 
  • 28.4.2018                 Bohemia Aerobic Tour – Kutná Hora 
  • 19.5.2018                 Žij pohybem – Praha nebo Májové slavnosti města Dobříš
  • 27.5.2018                 Chodovské Berušky – Praha

ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ

  • 14.4.2018                  Žij pohybem – Praha 
  • 19.5.2018                  Žij pohybem – Praha nebo Májové slavnosti města Dobříš
  • 10.6.2018                  Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#internationalyogaday2018 #aerobikdobris #
  9  0
 June 21, 2018
Zahájena příprava na příští sezónu!
#aerobikdobris #stepaerobics #flexibility #training #oreldobris #makamenatom
  37  0
 June 19, 2018
#batolatka👼
  18  0
 June 16, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.