Kalendář akcí

V roce 2019 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

27. 1. 2019           Česko se hýbe - České Budějovice

  • 1. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let

23. 2. 2019           Česko se hýbe - Plzeň

  • 1. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let

09. 3. 2019           Žij pohybem - Praha

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (kategorie A)

24. 3. 2019           Mistry s mistry - Praha

  • 5. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Stepy 11-14 let

31. 3. 2019           Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 5. místo KADETI STEP (Neonky) - kategorie Step 11-12 let
  • 7. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step 9-10 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie Dance Team

06. 4. 2019           Žij pohybem - Praha

  • 4. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie Aerobik show nad 27 let
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let
  • 2. místo KADETI STEP (Neonky) - kategorie Step teams 11-14 let (kategorie B)

14. 4. 2019           Bohemia Aerobic Tour - Jičín

  • 2. místo KADETI STEP (Neonky) - kategorie Step 11-12 let
  • 7. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step 9-10 let

 

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE BENJAMÍNCI

• Rozálie Moletzová, Edita Pecková, Laura Zemanová, Nikola Šantorová, Julie Paulová, Tereza Casková, Karolína Faitová, Monika Matějů, Anna Lupačová, Claudie Raddová, Kateřina Rampová, Klára Kulštejnová, Nela Parobková, Nikola Rybáková

Tým ZAE DĚTI STEP

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Aneta Vázlerová, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Eliška Neuerová, Kateřina Kramarčíková

Tým ZAE KADETI STEP

• Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Eliška Petříková, Anežka Tenglerová, Aneta Durdilová

Tým ZAE JUNIOŘI STEP

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová, Magdaléna Hájková, Natálie Jagerová, Andrea Sobotková

Tým ZAE ZUMBA TEAM DĚTI

• Anděla Štajmarová, Markéta Ficová, Tereza Tomková, Eliška Dragounová, Michaela Matějů, Nikola Matějů, Tamara Jitka Křížková, Jana Pincová, Adéla Hrubá

Tým ZAE AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ

• Jana Picková, Tereza Vyhlasová, Eliška Lohrová, Markéta Egertová, Štěpánka Dušková, Veronika Měrková, Klára Loukotová, Andrea Žádníková, Michaela Lenhartová, Nikol Sevaldová, Lenka Nováková, Kateřina Neuerová, Marcela Poborská, Anna Neuerová, Veronika Petrášková, Karolína Budková

V roce 2017 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

26. 3. 2017 Mistry s mistry - Liberec

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP D
  • 6. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie STEP C
  • 6. místo DĚTI SHOW (Bleskovky) - kategorie pohybové sestavy show B

1. 4. 2017 FISAF - Kladno

  •  3. místo KADETI STEP 5 - I.VT 11-13 let Step Petite

Číst dál: Úspěchy 2017

V roce 2016 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

12. 3. 2016 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 5. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 2. místo FITNESSKY - kategorie sport teams 11-14 let
  • 4. místo ZUMBA TEAM děti (Shake Cat) - kategorie zumba teams 11-14 let
  • 1. místo ZUMBA TEAM ZAE - kategorie zumba teams 11-14 let

19. 3. 2016 II. VT SA FITNESS TÝMY - Louny

  • 2. místo KADETI STEP - kategorie step 11-13 let
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie aerobik 11 -13 let
  • DUO Kája Javůrková + Kája Dušková - postup do finále - kategorie týmy 11-13 let

Číst dál: Úspěchy 2016

V roce 2015 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

14. 3. 2015 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie Basic team show 4-7 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM dopělí - kategorie Zumba teams nad 27 let

 12. 4. 2015 BOHEMIA AEROBIK TOUR - Nymburk

  • 2. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

Číst dál: Úspěchy 2015

V roce 2014 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

8.3.2014 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Praha

  • 8. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

15.3.2014 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

Číst dál: Úspěchy 2014

V roce 2013 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

6.4.2013 Bohemia Aerobic Tour, Kralupy nad Vltavou

  • 2. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie komerční aerobic
  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie zumba teamy

13.4.2013 Žij pohybem, Praha

  • 1. místo FITNESS AE (Fitnessky) - kategorie 8-10 let sport teams, liga B
  • 2. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-14 let step team
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 15-26let step team, liga B
  • 5. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie nad 27 let step team
  • 3. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie 8-10 let basic team
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie 11-14 let zumba team

Číst dál: Úspěchy 2013

V roce 2011 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

17.3.2012 Mistry s mistry, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hallo Kitty) - kategorie team show s náčiním

23.3.2012 III. VT SA, Praha

  • 11. místo Nátálie Bakosová - kategorie 11-13 let SA jednotlivci

Číst dál: Úspěchy 2012

V roce 2011 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

19.2.2011 ATS + Wellness týmy 2011, Praha

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

20.3.2011 Wellness týmy 2011, Železný Brod

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

Číst dál: Úspěchy 2011

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🥚🎨 Velikonoce jsme od pondělí slavili i my v orlovně! 👍 A jak jinak než sportovně! 🤸‍♂️ .. Ale za každý sportovní výkon jsme se samozřejmě nezapomněli odměnit.. 🍫

#easter#specialtraining#detinastartu#detskekurzy#aerobikdobris#vajicka#chocoeggs#orlovna#detinastartudobris
  22  0
 April 18, 2019
Z dnešního dopoledního závodu v Jičíně vezou kadetky stříbrné medaile 🥈 a děti sedmé místo. 😉 
#orlice#aerobikdobris#aerobics#silvermedals#jicin#bohemiaaerobictour#competition#stepaerobik#oreldobris
  54  1
 April 15, 2019
🤩 Včerejší závod v Modřanech nám přinesl dvě stříbrné medaile, jednu bronzovou a jednu bramborovou medaili! Všem našim závodnicím moc díky za skvělou reprezentaci našeho studia! 🧡 A příští neděli vyrážíme do Jičína a Kutné Hory. 😉

#competitions#aerobics#loveaerobic#stepaerobic#showaerobic#zumba#sportlovers#zijpohybem#aerobidobris#orlice#medals
  57  1
 April 8, 2019

TOPlist

Copyright © 2019 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.