Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

V roce 2017 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

26. 3. 2017 Mistry s mistry - Liberec

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP D
  • 6. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie STEP C
  • 6. místo DĚTI SHOW (Bleskovky) - kategorie pohybové sestavy show B

1. 4. 2017 FISAF - Kladno

  •  3. místo KADETI STEP 5 - I.VT 11-13 let Step Petite

2. 4. 2017 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  •  2. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Dance Team 12-15 let

8. 4. 2017 Žij pohybem - Praha

  •  3. místo DĚTI SHOW (Bleskovky) - kategorie Basic team show s náčiním 8-10 let
  •  1. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie B Step teams 11-14 let
  •  1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie A Step teams 15-26 let
  •  2. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Zumba teams 11-14 let

9. 4. 2017 Mistry s mistry - Plzeň

  •  3. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie STEP C
  •  1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP D

23. 4. 2017 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  •  2. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Dance Team 12-15 let

29. 4. 2017 FISAF - Ostrava

  •  5. místo KADETI STEP 5 - I.VT 11-13 let Step Petite

6. 5. 2017 Perníková kopretina - Pardubice

  •  6. místo DĚTI SHOW (Bleskovky) - kategorie Komerční aerobik s náčiním 7-8 let
  •  2. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie Step týmy 11-14 let
  •  1. místo JUNSEN STEP (Junsen) - kategorie Step týmy 15-20 let
  •  2. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Zumba 11-14 let

13. 5. 2017 Mistry s mistry - Litomyšl

  •  4. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie STEP C

13. 5. 2017 FISAF - Brno

  •  3. místo KADETI STEP 5 - I.VT 11-13 let Step Petite

20. 5. 2017 Žij pohybem - Praha

  •  1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie A Step teams 15-26 let
  •  3. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Zumba teams 11-14 let)

21. 5. 2017 Mistry s mistry - Praha

  •  1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP D

28. 5. 2017 Chodovské berušky - Praha

  •  6. místo DĚTI SHOW (Bleskovky) - kategorie Komerce B pokročilý 8-10 let)
  •  1. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Zumba 11-14 let

10. 6. 2017 FINÁLE Mistry s mistry - Pardubice

  •  3. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie STEP C
  •  1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP D

11. 6. 2017 Žij pohybem - Praha

  •  5. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie A Step teams 11-14 let
  •  2. místo KADETI STEP 5 - kategorie A Step teams 11-14 let
  •  5. místo KADETI STEP (Girls step) - kategorie A Step teams 11-14 let
  •  2. místo ZUMBA TEAM (Erupt team) - kategorie Zumba teams 11-14 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE MINIFITNESS

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Andrea Casková, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Adéla Žamberská, Viktorie Veselá, Natálie Pšenicová, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Zuzana Kočí, Isabela Nerglová, Nikol Pecková

Tým ZAE DĚTI SHOW (Bleskovky)

• Barbara Ivaňková, Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Sofie Kolaříková, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Anežka Tenglerová, Valérie Veselá

Tým ZAE KADETI STEP (Girls step)

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová

Tým ZAE KADETI STEP 5

• Marie-Anna Vodičková, Adéla Pavlíčková, Natálie Bárová, Kateřina Durdíková, Kateřina Králová

Tým JUNIOŘI STEP (Junsen)

• Natálie Stiborová, Barbora Ficová, Bára Vyskočilová, Naděžda Navrátilová, Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Emma Garnolová, Michaela Malá, Sára Budínská, Kamila Paulová, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Adriana Brašničková

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Eliška Lohrová, Veronika Obermajerová, Denisa Šůrová, Eliška Krátká, Kateřina Šindelářová, Anna Picková, Aneta Stiborová, Kateřina Sobotková, Tereza Šimková, Markéta Ficová, Anna Hušková, Adéla Hušková, Adéla Vosáhlová, Simona Petáková, Tereza Štěpánková, Eliška Dragounová, Lucie Bumbová ml., Kateřina Kolářová, Karolína Pecková, Tereza Tomková, Jana Pincová, Anděla Štajmarová

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#lektorkyASOD#lektorkydetinastartu

#detinastartudobris#aerobikdobris#orlovna#cviceni#skolicka#predskolacci#skolaci
  16  0
 October 24, 2018
#topakce👌 🔝Ušetřete a využijte skvělou říjnovou akci na kruhový trénink s @martina_stufkova! 🏋️‍♂️ ➡️ Vyrazte na úterní kruháč s kámoškou, partnerem, ségrou nebo bráchou 👫 a platit budete pouze jedno vstupné! 👍

#aerobikdobris#kruhovytrenink#skvelaakce#prijdte
  13  0
 October 22, 2018
#training💪#juniorkyasod

#pripravananovousezonu#krasnepocasisemusivyuzit#aerobikdobris
  39  0
 October 17, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.