Kalendář akcí

V roce 2016 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

12. 3. 2016 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 5. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 2. místo FITNESSKY - kategorie sport teams 11-14 let
  • 4. místo ZUMBA TEAM děti (Shake Cat) - kategorie zumba teams 11-14 let
  • 1. místo ZUMBA TEAM ZAE - kategorie zumba teams 11-14 let

19. 3. 2016 II. VT SA FITNESS TÝMY - Louny

  • 2. místo KADETI STEP - kategorie step 11-13 let
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie aerobik 11 -13 let
  • DUO Kája Javůrková + Kája Dušková - postup do finále - kategorie týmy 11-13 let

 20. 3. 2016 Mistry s mistry - Praha

  • 1. místo SENIOŘI STEP - kategorie step C
  • 5. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step C

3.4.2016 Česko se hýbe - Praha

  • 1. místo DĚTI SHOW - kategorie aerobik
  • 1. místo HIP-HOP - kategorie tanec

3. 4. 2016 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 5. místo FITNESSKY - kategorie fitness týmy 12-15 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie dance týmy 12-15let

10. 4. 2016 Mistry s mistry - Plzeň

  • 3. místo KADETI STEP - kategorie step B
  • 6. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step C
  • 3. místo SENIOŘI STEP - kategorie step C

10. 4. 2016 Bohemia Aerobic Tour - Jičín

  • 5. místo DĚTI SHOW

10. 4. 2016 II. VT SA FITNESS TÝM - Brno

  • 8. místo DUO Kája Javůrková a Kája Dušková - kategorie týmy 11-13 let

21. 4. 2016 Česko se hýbe - Praha

  • 3. místo ZAE přípravka - kategorie aerobik
  • 2. místo DĚTI SHOW - kategorie aerobik
  • 3. místo HIP-HOP - kategorie tanec

23. 4. 2016 Žij pohybem - Praha

  • 3. místo SENIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 2. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie sport teams 11-14 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM děti (Shake Cat) - kategorie zumba teams 11-14 let

24. 4. 2016 II. VT SA FITNESS TÝMY - Praha

  • 1. místo KADETI STEP - kategorie step 11-13 let
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie aerobik 11-13 let
  • 10. místo DUO Kája Javůrková + Kája Dušková - kategorie týmy 11-13 let

24. 4. 2016 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  • 2. místo ZUMBA TEAM děti (Shake Cat) - kategorie dance týmy 12-15 let

7.-8. 5. 2016 Mistry s mistry – Liberec

  • 1. místo KADETI STEP - kategorie step B
  • 8. místo SENIOŘI STEP - kategorie step C
  • 4. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step C
  • 6. místo DĚTI SHOW - kategorie show A

14. 5. 2016 Perníková kopretina - Pardubice

  • 1. místo KADETI STEP - kategorie step týmy 11-12 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step týmy 13-14 let
  • 1. místo SENIOŘI STEP - kategorie step týmy 15-20 let

21. 5. 2016 Žij pohybem - Praha

  • 3. místo SENIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 2. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 3. místo KADETI STEP - kategorie step teams B11-14 let

3. 6. 2016 Česko se hýbe - Praha

  • 6. místo ZAE přípravka - kategorie aerobik
  • 2. místo DĚTI SHOW - kategorie aerobik
  • 8. místo HIP-HOP - kategorie tanec

4. 6. 2016 II. VT SA FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 2. místo KADETI STEP - kategorie step 11-13 let
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie aerobik 11-13 let
  • 9. místo DUO Kája Javůrková + Kája Dušková - kategorie týmy 11-13 let

11. 6. 2016 finále Žij pohybem - Praha

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step teams 15-26 let
  • 4. místo FITNESSKY - kategorie sport teams 11-14 let
  • 3. místo KADETI STEP - kategorie step teams C 11-14 let
  • 4. místo ZUMBA TEAM děti (Shake Cat) – kategorie zumba teams 11-14 let
  • 1. místo ZUMBA TEAM ZAE - kategorie zumba teams 11-14 let

28. 6. 2016 soutěž Talent roku - Titul Talent roku 2016

  • KADETI STEP - kategorie mladý talent - kolektiv žáků 1.-4. tříd - registrovaní ve sportovním svazu

25. 9. 2016 II. VT SA FITNESS TÝMY - Praha

  • 3. místo FITNESSKY - kategorie aerobik 11-13 let

9. 10. 2016 soutěž Zlatý oříšek Středočeského kraje

  • KADETI STEP - nominace do celorepublikového kola soutěže Zlatý oříšek

16. 10. 2016 Mistry s mistry - Český Brod

  • 2. místo JUNIOŘI STEP - kategorie step C
  • 3. místo FITNESSKY - kategorie sportovní týmy C

10. 12. 2016 zkušební závod Žij pohybem - Praha

  • 2. místo DĚTI SHOW

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Karolína Javůrková, Karolína Dušková, Karolína Malá

Tým ZAE přípravka

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Andrea Casková, Elen Nováková, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Adéla Žamberská, Aneta Malá, Natálie Pšenicová, Anna Bauerová, Tereza Kábelová

Tým ZAE DĚTI SHOW

• Barbara Ivaňková, Valerie Veselá, Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Anna Bumbová, Barbora Mášová, Sofie Kolaříková, Alena Vyskočilová, Sofie Pavlíčková, Nikola Houfková, Tereza Chourová, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Anna Součková, Selma Pavlíčková, Johanka Dočkálková, Laura Juhászová, Anežka Tenglerová

Tým ZAE KADETI STEP

• Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Adéla Volná, Karolína Malá, Natálie Burešová, Šárka Fabiánová, Barbora Pechmannová, Veronika Šedá, Aneta Stiborová, Klára Nováková, Tereza Houfková

Tým ZAE FITNESSKY

• Marie-Anna Vodičková, Adéla Pavlíčková, Emma Běhunková, Natálie Bárová, Kateřina Durdíková, Karolína Javůrková, Karolína Dušková, Kateřina Králová

Tým JUNIOŘI STEP

• Natálie Stiborová, Barbora Ficová, Bára Vyskočilová, Naděžda Navrátilová, Rebecca Haklová, Natálie Jandlová, Natálie Brychová, Nikol Drozdová, Emma Garnolová, Michaela Malá, Sandra Faktorová

Tým SENIOŘI STEP

• Kateřina Černá, Sára Budínská, Kamila Paulová, Tereza Drozdová, Kateřina Pechmannová, Veronika Motáková, Adriana Brašničková

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Eliška Lohrová, Veronika Obermajerová, Denisa Šůrová, Nicola Forejtová, Nicola Píšová, Anna Picková, Natálie Čvančarová, Kateřina Čvančarová, Kateřina Sobotková, Tereza Šimková, Michaela Kašná, Anna Hušková, Adéla Hušková, Adéla Krátká, Simona Petáková, Tereza Štěpánková, Eliška Dragounová, Lucie Bumbová ml., Kateřina Kolářová, Karolína Pincová, Tereza Tomková, Jana Pincová

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#internationalyogaday2018 #aerobikdobris #
  9  0
 June 21, 2018
Zahájena příprava na příští sezónu!
#aerobikdobris #stepaerobics #flexibility #training #oreldobris #makamenatom
  37  0
 June 19, 2018
#batolatka👼
  18  0
 June 16, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.