Kalendář akcí

V roce 2015 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

14. 3. 2015 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie Basic team show 4-7 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM dopělí - kategorie Zumba teams nad 27 let

 12. 4. 2015 BOHEMIA AEROBIK TOUR - Nymburk

  • 2. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

18. 4. 2015 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Praha

  •  3. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

25. 4. 2015  Žij pohybem - Praha

  • 3. místo ZUMBA TEAM děti(Dávej, ber!) - kategorie Zumba teams 11-14 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM dospělí - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let
  • 2. místo KADETI STEP (Elis team) - kategorie Step 14-16 let
  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie Step 17-26 let

 3. 5. 2015 BOHEMIA AEROBIK TOUR - Hradec Králové

  • 3. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let
  • 3. místo KADETI STEP (Elis team) - kategorie Step 14-16 let

8. 5. 2015 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Hradec Králové

  • 3. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

16. 5. 2015 Perníková kopretina - Pardubice

  • 1. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie "NOVÁČEK"
  • 2. místo ZUMBA TEAM děti (Dávej, ber!)  - kategorie Zumba teams 11-14 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM dospělí - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie Step 15-20 let

16. 5. 2015 III.VT SA A FITNESS TÝMY - Varnsdorf

  • 1. místo KADETI FITNESS AE (Kubánky) - kategorie Aerobik 11-13 let
  • 2. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková - kategorie Týmy 11-13 let

23. 5. 2015  Žij pohybem - Praha

  • 1. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie Basic team show 4-7 let, liga B
  • 2. místo ZUMBA TEAM dospělí - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo KADETI STEP (Elis team) - kategorie Step 14-16 let, liga B
  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie Step 17-26 let

 6. 6. 2015 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 3. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

13. 6. 2015  finále Žij pohybem - Praha

  • 3. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie Basic team show 4-7 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM děti (Dávej, ber!) - kategorie Zumba teams 11-14 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM dospělí - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let
  • 2. místo SENOŘI STEP - kategorie Step 17-26 let
  • 2. místo KADETI FITNESS AE (Kubánky) - kategorie sport týmy 11-13 let, liga B

3. 10. 2015 Mistry s mistry - Pardubice

  • 2. místo BENJAMÍNCI (V Peřině) - kategorie Show A
  • 1. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step B

10. 10. 2015 III.VT SA A FTINESS TÝMY - Louny

  • 2. místo KADETI FITNESS AE (Kubánky) - kategorie Aerobik 11-13 let

11. 10. 2015 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Louny

  • 2. místo DĚTI STEP (Hanson) - kategorie Step 8-10 let

1. 11. 2015 III.VT SA A FITNESS TÝMY - České Budějovice

  • 1. místo KADETI FITNESS AE (Kubánky) - kategorie Aerobik 11-13 let
  • 1. místo DVOJIČKA Karolína Javůrková + Karolína Dušková - katerogorie Týmy 11-13 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Karolína Javůrková, Karolína Dušková, Karolína Malá

Tým ZAE BENJAMÍNCI (V Peřině)

• Barbara Ivaňková, Julie Kahounová, Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Anna Bumbová, Barbora Mášová, Sofie Kolaříková, Alena Vyskočilová, Sofie Pavlíčková, Nikola Houfková, Tereza Chourová, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Anna Součková, Selma Pavlíčková, Nina Polívková, Johanka Dočkálková, Laura Juhászová, Adéla Šebestová

Tým ZAE DĚTI STEP (Hanson)

• Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Karolína Malá, Natálie Burešová, Viktorie Kahounová, Barbora Pechmannová, Veronika Šedá, Karolína Malá, Adéla Volná, Aneta Stiborová

Tým ZAE KADETI FITNESS AE (Kubánky)

• Karolína Dušková, Natálie Bárová, Marie-Anna Vodičková, Kateřina Durdíková, Adéla Pavlíčková, Lucie Ema Kubešová, Karolína Javůrková, Laura Hraj, Kateřina Králová

 

Tým KADETI STEP (Elis team)

• Barbora Ficová, Lucie Bumbová st., Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Natálie Stiborová, Michaela Malá, Naděnka Navrátilová, Bára Vyskočilová, Rebecca Haklová, Emma Garnolová, Adriana Malá

Tým SENIOŘI STEP

• Kateřina Pechmannová, Michaela Brandejská, Adriana Brašničková, Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Kamila Paulová, Kateřina Černá, Markéta Vodenková, Tereza Pánová, Martina Skálová, Denisa Havlíčková, Kateřina Brandejská

 

Tým ZAE ZUMBA TEAM děti (Dávej, ber!)

• Nicola Forejtová, Eliška Lohrová, Denisa Šůrová, Zora Čtveráková, Tereza Šimková, Veronika Obermajerová, Nicola Píšová, Anna Hušková, Adéla Hušková, Anna Picková, Natálie Čvančarová, Eliška Dragounová, Michaela Kašná, Jessica Kailová, Adéla Krátká, Simona Petáková, Tereza Štěpánová, Lucie Bumbová ml.

Tým ZUMBA TEAM dospělí

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Nikol Sevaldová, Petra Niklová, Kateřina Vodrážková, Jana Picková, Hana Vodičková, Markéta Egrtová, Lenka Nováková, Štěpánka Dušková, Lucie Farkašová, Andrea Rýdlová, Bohumila Moletzová, Alena Šimonovská, Mirka Šimonovská, Vendula Skalická, Klára Jandová

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#internationalyogaday2018 #aerobikdobris #
  9  0
 June 21, 2018
Zahájena příprava na příští sezónu!
#aerobikdobris #stepaerobics #flexibility #training #oreldobris #makamenatom
  37  0
 June 19, 2018
#batolatka👼
  18  0
 June 16, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.