Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

V roce 2011 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

19.2.2011 ATS + Wellness týmy 2011, Praha

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

20.3.2011 Wellness týmy 2011, Železný Brod

  • 2. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

 

2.4.2011 Soutěž B, Pardubice

  • 1. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie kadeti 11-13 let fitness step
  • 3. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

9.4.2011 Velká cena Kutrné Hory, Kutná Hora

  • 1. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie kadet 11-13 let step
  • 2. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním 5-6 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie děti 8-10 let step
  • 7. místo Michaela Malá - kategorie jednotlivci sportovní aerobik

 16.4.2011 Wellness týmy 2011, Brno

  • 3. místo KADETI STEP - kategorie wellness step kadet
  • 4. místo SENIOŘI STEP -  kategorie wellness step nad 26 let

16.4.2011, Kralupy nad Vltavou

  • 2. místo ZAE přípravka starší (Karneval) - kategorie show s náčiním

17.4.2011 Soutěž B, Brno

  • 4. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie děti 8-10 let fitness step
  • 10. místo Michaela Malá - kategorie jednotlivci sportovní aerobik
  • 1. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie kadet 11-13 let fitness step

7.5.2011 Žij pohybem, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie kadet 11-13 let fitness step
  • 3. místo ZAE přípravka starší (Karneval) - kategorie show s náčiním
  • 4. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním

22.5.2011 Aerobic & Fitness Basic Cup, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie kadet 11-13 let fitness step

28.5.2011 Mistry s mistry, Liberec

  • 1. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním
  • 5. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie 8-10 let step
  • 6. místo SENIOŘI STEP - kategorie step
  • 8. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie step

4.6.2011 Žij pohybem, Praha

  • 3. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním
  • 6. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie děti 8-10 let step
  • 3. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie 11-13 let step

4.6.2011 Žij pohybem - Velké finálě, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním
  • 3. místo ZAE přípravka starší (Karneval) - kategorie show s náčiním

11.6.2011 Wellness týmy 2011, Praha

  • 1. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

24.-25.9.2011 ATS + Wellness týmy 2011, Železný Brod

  • 3. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let
  • 2. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním
  • 1. místo ZAE přípravka starší (Karneval) - kategorie show s náčiním

8.10.2011 závody Plzeň

  • 3. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie 11-13 let step
  • 2. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie 8-10 let step
  • 2. místo KADETI STEP - kategorie kadeti wellness step

15.10.2011 Soutěž B, Kladno

  • 2. místo ZAE přípravka mladší (Tenistky) - kategorie show s náčiním
  • 1. místo ZAE přípravka starší (Karneval) - kategorie show s náčiním
  • 1. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26let
  • 8. místo Michaela Malá - kategorie jednotlivci sportovní aerobik
  • 1. místo DĚTI STEP (Flinstoness) - kategorie 8-10 let fitness step
  • 2. místo KADETI STEP - kategorie wellness step kadeti

5.11.2011 Soutěž B, Praha

  • 3. místo KADETI STEP (Zumba team) - kategorie 11-13 let fitness step
  • 1. místo SENIOŘI STEP - kategorie wellness step nad 26 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Michaela Malá

Tým ZAE přípravka mladší (Tenistky)

• Nikola Poláková, Nikola Zachová, Štěpánka Janíčková, Jana Žádníková, Adéla Ježková, Žofie Marvanová, Sára Ungerová, Lenka Bestahovská, Bára Pechmannová, Natálie Burešová, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Viktorie Kahounová, Veronika Šedá, Aneta Stiborová, Anette Kedziorová, Tereza Housková, Karolína Dušková, Marie-Anna Vodičková, Adéla Volná

Tým ZAE přípravky starší (Karneval)

• Markéta Ficová, Eliška Dragounová, Anežka Papoušková, Lucie Hájková, Bára Vyskočilová, Lucie Kubešová, Tereza Houfková, Klára Oušková, Natálie Bárová, Kateřina Durdíková, Ema Běhunková, Adéla Pavlíčková

Tým DĚTI STEP (Flinstoneovi)

• Barbora Ficová, Nicolette Suchanová, Natálie Stiborová, Adéla Krátká, Rebecca Haklová, Lucie Motáková, Nikol Drozdová, Anna Hončíková

Tým KADETI STEP (Zumba)

• Sára Budínská, Veronika Motáková, Tereza Drozdová, Lucie Rejsková, Veronika Fojtíková, Kateřina Černá, Lucie Bumbová, Tereza Pánová, Natálie Bakosová

Tým KADETI wellness STEP

• Kamila Paulová, Dominika Rádlová, Adriana Brašničková, Natálie Jandlová, Martina Žáčková, Tereza Hasáková, Kateřina Pechmannová, Michaela Brandejská

Tým SENIOŘI STEP

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Jana Kahounová, Martina Kočová, Renata Brandejská, Lenka Nováková, Denisa Havlíčková, Veronika Cmíralová, Martina Kozmanová

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#lektorkyASOD#lektorkydetinastartu

#detinastartudobris#aerobikdobris#orlovna#cviceni#skolicka#predskolacci#skolaci
  15  0
 October 24, 2018
#topakce👌 🔝Ušetřete a využijte skvělou říjnovou akci na kruhový trénink s @martina_stufkova! 🏋️‍♂️ ➡️ Vyrazte na úterní kruháč s kámoškou, partnerem, ségrou nebo bráchou 👫 a platit budete pouze jedno vstupné! 👍

#aerobikdobris#kruhovytrenink#skvelaakce#prijdte
  13  0
 October 22, 2018
#training💪#juniorkyasod

#pripravananovousezonu#krasnepocasisemusivyuzit#aerobikdobris
  39  0
 October 17, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.