Kalendář akcí

V roce 2011 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

17.3.2012 Mistry s mistry, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hallo Kitty) - kategorie team show s náčiním

23.3.2012 III. VT SA, Praha

  • 11. místo Nátálie Bakosová - kategorie 11-13 let SA jednotlivci

 

24.3.2012 III. VT SA, FA, ATS, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie 12-16 let step

25.3.2012 II. VT SA, FA, ATS, Praha

  • 1. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie 8-12 let step
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step

 

8.4.2012 Mistry s mistry, Kolín

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hello Kitty) - kategorie team show s náčiním
  • 1. místo ZAE přípravka STEP (Let´s party!) - kategorie step A
  • 4. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie step C
  • 4. místo SENIOŘI STEP (Ritmo) - kategorie step nad 17 let

14.4.2012 Žij pohybem, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hallo Kitty) - kategorie team show s náčiním 4-7 let
  • 8. místo ZAE přípravka FITNESS (Broken Hells) - kategorie sport teams 8-10 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie step teams 8-10 let
  • 7. místo ZAE přípravka STEP (Let´s party!) - kategorie step teams 8-10 let
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood)kategorie step teams 11-14 let
  • 5. místo SENIOŘI STEP (Ritmo) - kategorie step teams nad 27 let
  • 1. místo ZAE HIP-HOP (City Life) - kategorie Dance teams

11.5.2012 III. VT SA, Louny

  • 6. místo Nátálie Bakosová - kategorie 11-13 let SA jednotlivci

12.5.2012 Žij pohybem, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hello Kitty) - kategorie team show s náčiním 4-7 let
  • 6. místo ZAE přípravka FITNESS (Broken Hells) - kategorie sport teams 8-10 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie step teams 8-10 let
  • 1. místo KADETI STEP ( Let´s dance) - kategorie step teams 11-14 let, liga B
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step teams 11-14 let, liga A

12.5.2012 III. VT SA, FA, Louny

  • 4. místo SENIOŘI (Ritmo) - kategorie step nad 26 let
  • 4. místo Michaela Malá - kategorie 8-10 let SA jednotlivci

13.5.2012 II. VT FA, Louny

  • 3. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie 8-12 let step
  • 5. místo ZAE přípravka STEP (Let´s party!) - kategorie 8-12 let step
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step 11-14 let

18.5.2012 II.VT FA, Semily

  • 3. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie 8-12 let step
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (BollywooD) - kategorie step 11-14 let step

27.5.2012 III.VT FA, Praha

  • 1. místo SENIOŘI STEP (Ritmo) - kategorie step nad 26 let
  • 4. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategori step 11-14 let

2.6.2012 Žij pohybem, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hello Kitty) - kategorie team show s náčiním 4-7 let
  • 1. místo ZAE HIP-HOP (cITY lIFE) - kategorie Dance teams
  • 8. místo ZAE přípravka FITNESS (Broken Hells) - kategori sport teams 8-10 let
  • 3. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie step teams 8-10 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategori step teams 11-14 let
  • 4. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie step teams 11-14 let

2.6.2012 Žij pohybem - finále ligy 2012, Praha

  • 2. místo ZAE přípravka TS (Hello Kitty) - kategori teams show s náčiním 4-7 let
  • 1. místo ZAE HIP-HOP (City Life) - kategorie Dance teams
  • 3. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategorie step teams 8-10 let
  • 8. místo ZAE přípravka FITNESS (Broken Hells) - kategorie sport teams 8-10 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step teams 11-14 let
  • 8. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie step teams 11-14 let
  • 10. místo ZAE přípravka STEP (Let´s party!) - kategori step teams 8-10 let

16.9.2012 II.VT FA, Mladá Boleslav

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step 11-14 let step

13.10.2012 II.VT FA, Praha

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Bollywood) - kategorie step 11-14 let step
  • 3. místo DĚTI STEP (Step on the beach) - kategori step 8-10 let step
  • 13. místo Nátálie Bakosová - kategorie 11-13 let SA jednotlivci

14.10.2012 III.VT FA, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie step 11-14 let
  • 1. místo SENIOŘI STEP (Ritmo) - kategori step nad 26 let

3.11.2012 III.VT FA, České Budějovice

  • 2. místo KADETI STEP (Let´s dance) - kategorie step 11-14 let
  • 2. místo SENIOŘI STEP (Ritmo) - kategorie step nad 26 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Michaela Malá, Natálie Bakosová

Tým ZAE přípravka TS (Hello Kitty)

• Nikola Poláková, Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Andrea Hartlová, Simona Kramatová, Nikola Zachová, Jana Žádníková, Karolína Malá, Natálie Burešová, Viktorie Kahounová, Lenka Bestahovská, Viktorie Hošková, Barbora Pechmannová, Žofie-Bára Marvanová, Veronika Šedá

Tým ZAE přípravka STEP (Let´s party!)

• Markéta Ficová, Tereza Housková, Anette Kedziorová, Aneta Stiborová, Adéla Volná, Tereza Houfková, Klára Oušková, Karolína Javůrková, Anežka Papoušková, Eliška Dragounová

Tým ZAE přípravka FITNESS (Broken Hells)

• Adéla Ježková, Karolína Dušková, Natálie Bárová, Marie-Anna Vodičková, Kateřina Durdíková, Adéla Pavlíčková, Lucie Ema Kubešová

Tým DĚTI STEP (Step on the beach)

• Barbora Ficová, Nicolette Suchanová, Lucie Bumbová, Lucie Motáková, Nikol Drozdová, Natálie Stiborová, Michaela Malá, Adéla Krátká, Anna Hončíková, Naděnka Navrátilová, Bára Vyskočilová, Rebecca Haklová

Tým KADETI STEP (Let´s dance)

• Kateřina Pechmannová, Michaela Brandejská, Lucie Bumbová, Kateřina Lukášová, Adriana Brašničková, Dominika Rádlová, Natálie Jandlová

Tým JUNIOŘI STEP (Bollywood)

• Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Kamila Paulová, Tereza Pánová, Kateřina Černá, Lucie Rejsková

Tým SENIOŘI STEP (Ritmo dela noce)

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Petra Niklová, Jana Kahounová, Kateřina Brandejská, Lenka Nováková, Nicol Sevaldová, Denisa Chadimová, Markéta Vojtová, Renata Brandejská, Denisa Havlíčková

Tým ZAE HIP-HOP (City Life)

• Vanda Stránská, Daniel Čihák, Leontýna Svojitková, Jan Polívka, Gabriela Kasíková, Dana-Franciska Břečková, Jakub Černý, Kristýna Bakosová

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🔸Míša Lenhartová, lektorka Bodytecu a recepční, která mimo sportu 🏋️‍♀️, miluje hudbu 🎼 a cestování 🛫. Kde si ji můžete poslechnout a kam bude cestovat v letošním roce? ➡️ Sledujte náš Facebook! 
#tymasod#orlicezdobrise
  36  0
 May 24, 2019
Trocha odpočinku od závodních sestav.. 👌

#kadetky#asod#aerobikdobris#specialtraining#happytime
  48  0
 May 24, 2019
🔸Petra Pečenka, lektorka pro dospělé, která žije život na plný plyn a stejně takové jsou i její hodiny. ➡️ Sledujte náš Facebook! 
#tymasod#orlicezdobrise
  25  0
 May 23, 2019

TOPlist

Copyright © 2019 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.