Aerobik Studio Orel Dobříš - Úspěchy 2013

Kalendář akcí

V roce 2013 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

6.4.2013 Bohemia Aerobic Tour, Kralupy nad Vltavou

  • 2. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie komerční aerobic
  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie zumba teamy

13.4.2013 Žij pohybem, Praha

  • 1. místo FITNESS AE (Fitnessky) - kategorie 8-10 let sport teams, liga B
  • 2. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-14 let step team
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 15-26let step team, liga B
  • 5. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie nad 27 let step team
  • 3. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie 8-10 let basic team
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie 11-14 let zumba team

 

19.-21.4.2013 II.-III.VT SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY, Semily

  • 7. místo Michaela Malá - kategorie 11-13 let SA jednotlivci III.VT
  • 3. místo FITNESS AE (Fitnessky) - kategorie 8-10 let aerobik III.VT
  • 1. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-13 let step III.VT
  • 1. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie senior III.VT
  • 6. místo Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 14-16 let step II.VT

21.4.2013 Bohemia Aerobic Tour, Nymburk

  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let

4.5.2013 Bohemia Aerobic Tour, Hradec Králové

  • 1. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie komerční aerobic

4.5.2013 Mistry s mistry, Praha

  • 4. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let

11.5.2013 Žij pohybem, Praha

  • 3. místo FITNESS AE (Fitnessky) - kategorie 8-10 let sport teams, liga B
  • 4. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-14 let step team, liga B
  • 4. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 15-26 let step team, liga B
  • 2. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie 8-10 let basic team
  • 1. místo ZUMBA TEAM - kategorie 11-14 let zumba team

25.-26.5.2013 Mistry s mistry, Liberec

  • 3. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie pohybové sestavy - show
  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie step

26.5.2013 II.VT SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-13 let step II.VT
  • 9. místo Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 14-16 let step II.VT

1.6.2013 Mistry s mistry, Plzeň

  • 2. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie pohybové sestavy - show
  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let
  • 2. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie step

8.6.2013 Žij pohybem, Praha

  • 6. místo FITENESS AE (Fitnessky) - kategorie 8-10 let sport teams
  • 2. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie 11-14 let step team, liga B
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie 15-26 let step team, liga B
  • 1. místo BASIC DĚTI (Pusy) - kategorie 8-10 let basic team
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie 11-14 let zumba team

15.6.2013 Mistry s mistry - finále 2013, Praha

  • 2. místo FITNESS AE (Kissinky) - katergorie fitness teamy do 8 let

16.6.2013 Bohemia Aerobic Tour - finále 2013, Hradec Králové

  • 1. místo FITNESS AE (Kissinky) - kategorie fitness teamy do 8 let

12.10.2013 III.VT SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY, Praha

  • 7. místo FITNESS AE (Fitnessky) -  kategorie fitness týmy 8-10 let
  • 5. místo Míša Malá - kategorie sportovní aerobik ženy 11-13 let

26.10.2013 Mistry s mistry, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie step teamy do 13 let
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie step teamy nad 13 let
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Habera team) - kategorie step teamy nad 13 let

9.11.2013 III.VT SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY, České Budějovice

  • 5. místo Míša Malá - kategorie sportovní aerobik ženy 11-13 let

10.11.2013 II.VT SPORTOVNÍ AEROBIK A FITNESS TÝMY, Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Olé, olé) - kategorie fitness step 11-13 let
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Zorba) - kategorie fitness step 14-16 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Michaela Malá, Natálie Bakosová

Tým ZAE FITNESS AE (Kissinky)

• Nikola Poláková, Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Štěpánka Dostálová, Laura Hraj, Nikola Zachová, Karolína Malá, Natálie Burešová, Viktorie Kahounová, Barbora Pechmannová, Veronika Šedá

Tým ZAE BASIC DĚTI (Pusy)

• Tereza Housková, Anette Kedziorová, Aneta Stiborová, Adéla Volná, Tereza Houfková, Karolína Javůrková, Eliška Dragounová, Natálie Brychová, Kateřina Králová, Lucie Bumbová ml.

Tým ZAE FITNESS AE (Fitnessky)

• Adéla Ježková, Karolína Dušková, Natálie Bárová, Marie-Anna Vodičková, Kateřina Durdíková, Adéla Pavlíčková, Lucie Ema Kubešová, Emma Běhunková

Tým KADETI STEP (Olé, olé)

• Barbora Ficová, Nicolette Suchanová, Lucie Bumbová st., Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Natálie Stiborová, Michaela Malá, Adéla Krátká, Anna Hončíková, Naděnka Navrátilová, Bára Vyskočilová, Rebecca Haklová, Emma Garnolová

Tým KADETI STEP (Let´s dance)

• Kateřina Pechmannová, Michaela Brandejská, Lucie Bumbová, Kateřina Lukášová, Adriana Brašničková, Dominika Rádlová, Natálie Jandlová

Tým JUNIOŘI STEP (Zorba)

• Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Kamila Paulová, Tereza Pánová, Kateřina Černá, Dominika Rádlová, Michaela Brandejská, Adriana Brašničková, Kateřina Pechmannová

Tým SENIOŘI STEP (Habera team)

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Kateřina Brandejská, Lenka Nováková, Nikol Sevaldová, Denisa Havlíčková, Veronika Cmíralová, Zlatka Volkovjaková, Martina Skálová

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Břečková, Forejtová, Eliška Lohrová, Denisa Šůrová, Cinklová, Máchová, Veronika Obermajerová, Nikola Píšová, Bláhová, Jarůšková, Lambergová, Hondlíková

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🔊 Nový rozvrh pro dospělé platný od 10. září je na světě!! 👇 ⚠️ Pozor! Od dnešní půlnoci přijímáme na tel. 736 754 261 rezervace na zářijové lekce, na kterých je počet míst omezen! 
Jedná se o lekce:
🔸Pondělí Combi Spin s Petrou
🔸Úterý Ranní TRX jóga s Klárou
🔸Úterý TRX - závěsný systém s Kamilou
🔸Středa Combi Spin s Petrou
🔸Čtvrtek TRX - závěsný systém s Míšou
🔸Neděle Funkční kruhový trénink s Petrou

Během podzimu bude již spuštěn nový online rezervační systém... 😉 O spuštění Vás budeme samozřejmě informovat! 👍
  12  1
 August 15, 2018
#sportcampy2018#sportcampfree#sportcampweek#dvatydnysportu#zazitkynaceleprazdniny#zabava#sport#t voreni#cestovani#poznavani#seznamovani#sranda#plnonovychzazitku#pristirokznova s @klara_jandova @an.dr.ejka @camilla236 @dencaajindriska
  23  0
 July 18, 2018
Zasloužená večeře části našeho týmu. #pekarky#greekkitchen #aerobikdobris #asod#tradice #zarokzase#misaadeninejsouvidet🤭😏
  31  2
 July 4, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.