Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

V roce 2014 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

8.3.2014 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Praha

  • 8. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

15.3.2014 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

 

30.3.2014 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 1. místo BASIC AE (Sunny) - katerorie komerční AE

5.4.2014 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step teamy
  • 3. místo ZAE přípravka (Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 2. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. msíto ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba
  • 6. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let sport teams

6.4.2014 Fit For You - Kralupy nad Vltavou

  • 5. místo SENIOŘI STEP (Beautifull Day) - kategorie nad 15 let step týmy

19.4.2014 Mistry s mistry - Praha

  • 1. místo SENIOŘI STEP (Beautifull Day) - kategorie C stepy
  • 3. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie B sportovní týmy

25.-26.4.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Louny

  • 3. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 1. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie 17-27 let STEP

26.4.2014 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  • 7. místo BASIC AE (Sunny) - katerorie komerční AE
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

27.4.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Louny

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step teamy
  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-13 let step teamy
  • 6. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

11.5.2014 Bohemia Aerobic Tour - Hradec Králové

  • 1. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE
  • 3. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie děti step
  • 4. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

17.5.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Semily

  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-13 let step
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step
  • 10. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

18.5.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Semily

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 2. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA

18.5.2014 Žij pohybem - Praha

  • 5. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step team
  • 2. místo ZAE přípravka (Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 4. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie nad 27 let step teamy

31.5.2014 Bohemia Aerobic Tour FINÁLE - Kutná Hora

  • 2. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE

7.6.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step

8.6.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 3. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 3. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 20. místo (z 29) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

8.6.2014 Žij pohybem VELKÉ FINÁLE - Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy, liga B
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step teamy
  • 2. místo ZAE přípravka(Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 5. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie nad 27 let step teamy
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie zumba teamy 8-10 let

20.9.2014 Mistry s mistry - Kralupy nad Vltavou

  • 1. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie A stepy

28.9.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Praha

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 5. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 15. místo (z 28) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

11.10.2014 Mistry s mistry - Rakovník

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie A stepy
  • 1. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie B stepy
  • 1. místo SENIOŘI STĚP (Beautiful Day) - kategorie C stepy
  • 4. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie B

1.11.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - České Budějovice

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 3. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 26. místo (z 30 závodnic) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

1.11.2014 Mistry s mistry - Český Brod

  • 2. místo KADĚTI STEP (Beach Girls) - kategorie B step

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Michaela Malá, Karolína Malá, Karolína Dušková

Tým ZAE DĚTI STEP (Džínové marmelády)

• Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Karolína Malá, Natálie Burešová, Viktorie Kahounová, Barbora Pechmannová, Veronika Šedá, Karolína Malá, Adéla Volná

Tým ZAE DĚTI FITNESS (Devadesátky)

• Karolína Dušková, Natálie Bárová, Marie-Anna Vodičková, Kateřina Durdíková, Adéla Pavlíčková, Lucie Ema Kubešová, Karolína Javůrková, Laura Hraj

Tým BASIC AE SUNNY (Sunny)

• Adéla Volná, Aneta Stiborová, Tereza Housková, Lucie Bumbová ml., Karolína Javůrková, Eliška Dragounová, Anette Kedziorová, Natálie Brychová, Kateřina Králová, Adéla Krátká, Lachmannová, Bartošová

Tým KADETI STEP (Beach Girls)

• Barbora Ficová, Nicolette Suchanová, Lucie Bumbová st., Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Natálie Stiborová, Michaela Malá, Naděnka Navrátilová, Bára Vyskočilová, Rebecca Haklová, Emma Garnolová

Tým JUNIOŘI STEP (Catwomen)

• Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Kamila Paulová, Tereza Pánová, Kateřina Černá, Michaela Brandejská, Adriana Brašničková, Kateřina Pechmannová

Tým SENIOŘI STEP (Beautifull Day)

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Kateřina Brandejská, Kristýna Hanusková, Nikol Sevaldová, Denisa Havlíčková, Veronika Cmíralová, Zlatka Volkovjaková, Martina Skálová, Jana Kahounová, Petra Niklová

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Forejtová, Eliška Lohrová, Denisa Šůrová, Cinklová, Máchová, Veronika Obermajerová, Nikola Píšová, Bláhová, Jarůšková, Lambergová, Hondlíková, Břečková, Medková, Picková, Natálie Čvančarová, Kailová, Šimková, Vondráčková, Eliška Dragounová, Čtveráková, Kašná

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

#lektorkyASOD#lektorkydetinastartu

#detinastartudobris#aerobikdobris#orlovna#cviceni#skolicka#predskolacci#skolaci
  15  0
 October 24, 2018
#topakce👌 🔝Ušetřete a využijte skvělou říjnovou akci na kruhový trénink s @martina_stufkova! 🏋️‍♂️ ➡️ Vyrazte na úterní kruháč s kámoškou, partnerem, ségrou nebo bráchou 👫 a platit budete pouze jedno vstupné! 👍

#aerobikdobris#kruhovytrenink#skvelaakce#prijdte
  13  0
 October 22, 2018
#training💪#juniorkyasod

#pripravananovousezonu#krasnepocasisemusivyuzit#aerobikdobris
  39  0
 October 17, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.