Kalendář akcí

zae sezona 2018

V roce 2018 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

10. 3. 2018           Žij pohybem - Praha

  • 3. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie B Zumba teams 11-14 let
  • 2. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let

24.-25.3.2018       Mistry s mistry - Český Brod

  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 50. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 57 závodnic)
  • 8. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 16 týmů)

25.3.2018             Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 4. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie Dance Team 12-15 let

7.-8.4.2018           Mistry s mistry - Praha (Černošice)

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie STEP 7-9 let
  • 3. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let
  • 57. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 65 závodnic)
  • 12. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 20 týmů)

14.4.2018             Žij pohybem - Praha 

  • 1. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie A Step teams 9-11 let
  • 2. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let
  • 5. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie A Zumba teams 11-14 let

21.-22.4.2018       Mistry s Mistry – Praha (Říčany)

  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 2. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie STEP 7-9 let
  • 3. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let
  • 49. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 64 závodnic)
  • 12. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 22 týmů)

28.4.2018             Bohemia Aerobic Tour – Kutná Hora 

  • 8. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie 11-12 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie 12-15 let

12.-13.5.2018       Mistry s Mistry – Pardubice

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 34. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 66 závodnic)
  • 17. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie dvojice 9-11 let (z 21 týmů)

19.5.2018             Žij pohybem – Praha 

  • 1. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie B Step teams 9-11 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let

27.5.2018             Chodovské Berušky – Praha

  • 6. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie fitness 8-10 let začátečník
  • 3. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie stepy 8-10 let více početné
  • 4. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie stepy 8-10 let méně početné
  • 4. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie zumba 11-14 let 
  • 7. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie komerční aerobik nad 25 let
  • 2. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie SA basic 8-10 let (z 8 týmů)

2.6.2018               Mini závod pro začátečníky - Sedlčany

  • 4. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie SA basic 8-10 let

9.6. 2018   Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)

  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie stepy 8-10 let méně početné
  • 4. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 4. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let

10.6.2018         Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

  • 1. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 3. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie B Step teams 8-10 let

10.6.2018         Finále Žij pohybem – Praha (ligové výsledky)

  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie Step teams 15-26 let
  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie Step teams 11-14 let
  • 5. místo DĚTI STEP (Farna tým) - Step teams 8-10 let

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Nikola Houfková, Anežka Tenglerová, Barbora Mášová

Tým ZAE DĚTI FITNESS AEROBIK

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Adéla Žamberská, Zuzana Kočí

Tým ZAE DĚTI STEP (Girls step)

• Viktorie Veselá, Natálie Pšenicová, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Aneta Vázlerová, Isabela Nerglová, Eliška Neuerová, Klára Navrátilová, Zuzana Subhanová

Tým ZAE DĚTI STEP (Farna tým)

• Barbara Ivaňková, Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Sofie Kolaříková, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Valérie Veselá, Eliška Petříková, Sofie Pavlíčková, Tereza Chourová, Anežka Tenglerová

Tým ZAE KADETI STEP (Brasil)

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová, Magdaléna Hájková, Natálie Jagerová

Tým ZAE KADETI JUNSEN STEP (Fantom aerobiku)

• Natálie Stiborová, Barbora Ficová, Nikol Drozdová, Michaela Malá, Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Adriana Brašničková

Tým ZAE ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up)

• Veronika Obermajerová, Kateřina Kolářová, Kateřina Šindelářová, Tereza Šimková, Eliška Krátká, Anděla Štajmarová, Tereza Housková, Markéta Ficová, Tereza Tomková, Eliška Dragounová, Karolína Pincová, Lucie Bumbová, Adéla Vosáhlová, Michaela Matějů, Nikola Matějů, Sophia Marie Křížková, Tamara Jitka Křížková, Natálie Čvančarová, Lucie Prusíková, Kristýna Janoušková, Karolína Janoušková, Andrea Sobotková

Tým ZAE ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky)

• Jana Picková, Karolína Dušková, Tereza Vyhlasová, Eliška Lohrová, Markéta Egertová, Kateřina Černá, Štěpánka Dušková, Lucie Farkašová, Kateřina Durdíková, Veronika Měrková, Klára Loukotová, Lucie Bumbová, Magdaléna Wyrobová, Andrea Žádníková, Michaela Lenhartová, Nikol Sevaldová, Denisa Havlíčková, Lenka Nováková, Kateřina Neuerová, Marie Savara, Markéta Poborská

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

U nás ve studiu můžete posedět i u dobré kávy ☕️ nebo u čaje či čokolády. 👍

#coffee#coffeelover#coffeetime#aerobikdobris#capuccino#espresso#latte#tea#chocolate#orlovna#asod#posezeni#timeforrelax
  30  2
 February 14, 2019
Lekce jógy pro nastávající maminky.🤰 #joga#jogaprotehotne#cviceniprotehotne#aerobikdobris#jogatime#nastavajicimaminky
  41  0
 February 12, 2019
Jóga pro těhotné každé pondělí od 17:00 hod. s @klara_jandova 🤰

#kazdepondeli#pronastavajicimaminky#joga#jogatime#aerobikdobris#orlovna#tehotne#cviceniprotehotne#asod
  54  0
 February 5, 2019

TOPlist

Copyright © 2019 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.