Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
15
16
17
18
19

zae sezona 2018

V roce 2018 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

10. 3. 2018           Žij pohybem - Praha

  • 3. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie B Zumba teams 11-14 let
  • 2. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let

24.-25.3.2018       Mistry s mistry - Český Brod

  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 50. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 57 závodnic)
  • 8. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 16 týmů)

25.3.2018             Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 4. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie Dance Team 12-15 let

7.-8.4.2018           Mistry s mistry - Praha (Černošice)

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie STEP 7-9 let
  • 3. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let
  • 57. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 65 závodnic)
  • 12. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 20 týmů)

14.4.2018             Žij pohybem - Praha 

  • 1. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie A Step teams 9-11 let
  • 2. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let
  • 5. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie A Zumba teams 11-14 let

21.-22.4.2018       Mistry s Mistry – Praha (Říčany)

  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 2. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie STEP 7-9 let
  • 3. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let
  • 49. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 64 závodnic)
  • 12. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategori dvojice 9-11 let (z 22 týmů)

28.4.2018             Bohemia Aerobic Tour – Kutná Hora 

  • 8. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie 11-12 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie 12-15 let

12.-13.5.2018       Mistry s Mistry – Pardubice

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Junsen) - kategorie STEP 15-26 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 34. místo Barbora Mášová - kategorie jednotlivci 9-11 let (z 66 závodnic)
  • 17. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie dvojice 9-11 let (z 21 týmů)

19.5.2018             Žij pohybem – Praha 

  • 1. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie B Step teams 9-11 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let

27.5.2018             Chodovské Berušky – Praha

  • 6. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie fitness 8-10 let začátečník
  • 3. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie stepy 8-10 let více početné
  • 4. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie stepy 8-10 let méně početné
  • 4. místo ZUMBA TEAM DĚTI (Shake Up) - kategorie zumba 11-14 let 
  • 7. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie komerční aerobik nad 25 let
  • 2. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie SA basic 8-10 let (z 8 týmů)

2.6.2018               Mini závod pro začátečníky - Sedlčany

  • 4. místo Anežka Tenglerová a Nikola Houfková - kategorie SA basic 8-10 let

9.6. 2018   Mistry s Mistry – Praha (Vinohrady)

  • 2. místo DĚTI STEP (Girls step) - kategorie stepy 8-10 let méně početné
  • 4. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie STEP 11-14 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie STEP 9-11 let
  • 4. místo DĚTI FITNESS AEROBIK (Fitnessky) - kategorie POHYBOVÉ SESTAVY 7-9 let

10.6.2018         Finále Žij pohybem – Praha (Podvinný Mlýn)

  • 1. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie A Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie A Step teams 15-26 let
  • 1. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie A Step teams 11-14 let
  • 3. místo DĚTI STEP (Farna tým) - kategorie B Step teams 8-10 let

10.6.2018         Finále Žij pohybem – Praha (ligové výsledky)

  • 2. místo ZUMBA TEAM DOSPĚLÍ (Frčky) - kategorie Zumba teams nad 27 let
  • 1. místo JUNSEN STEP (Fantom aerobiku) - kategorie Step teams 15-26 let
  • 3. místo KADETI STEP (Brasil) - kategorie Step teams 11-14 let
  • 5. místo DĚTI STEP (Farna tým) - Step teams 8-10 let

Kanál YouTube ASOD

Facebook ASOD

Instagram ASOD

🎄Vánoční trénink🎄

#vanoce#specialnitrenink#aerobikdobris#asod#nasenejmensizavodnice#cvicime#zavodnice#zavodnibenjaminci
  5  0
 December 19, 2018
💃Mini tanečky 
#aerobikdobris#detskekurzy#minitanecky#princezny#tancime#cvicime💃
  26  0
 December 18, 2018
Kalendář @aerobik_studio_orel_dobris  na rok 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣ #aerobikdobris#asod#calendar#newyear#year2019#photos#children#adults#akceasod#zavodyasod#dalsirokprednami
  25  0
 December 16, 2018

TOPlist

Copyright © 2018 Aerobik Studio Orel Dobříš  Rights Reserved.