Úspěchy 2017

V roce 2017 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

26. 3. 2017 Mistry s mistry - Liberec

1. 4. 2017 FISAF - Kladno

2. 4. 2017 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

8. 4. 2017 Žij pohybem - Praha

9. 4. 2017 Mistry s mistry - Plzeň

23. 4. 2017 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

29. 4. 2017 FISAF - Ostrava

6. 5. 2017 Perníková kopretina - Pardubice

13. 5. 2017 Mistry s mistry - Litomyšl

13. 5. 2017 FISAF - Brno

20. 5. 2017 Žij pohybem - Praha

21. 5. 2017 Mistry s mistry - Praha

28. 5. 2017 Chodovské berušky - Praha

10. 6. 2017 FINÁLE Mistry s mistry - Pardubice

11. 6. 2017 Žij pohybem - Praha

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE MINIFITNESS

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Andrea Casková, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Adéla Žamberská, Viktorie Veselá, Natálie Pšenicová, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Zuzana Kočí, Isabela Nerglová, Nikol Pecková

Tým ZAE DĚTI SHOW (Bleskovky)

• Barbara Ivaňková, Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Sofie Kolaříková, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Anežka Tenglerová, Valérie Veselá

Tým ZAE KADETI STEP (Girls step)

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová

Tým ZAE KADETI STEP 5

• Marie-Anna Vodičková, Adéla Pavlíčková, Natálie Bárová, Kateřina Durdíková, Kateřina Králová

Tým JUNIOŘI STEP (Junsen)

• Natálie Stiborová, Barbora Ficová, Bára Vyskočilová, Naděžda Navrátilová, Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Emma Garnolová, Michaela Malá, Sára Budínská, Kamila Paulová, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Adriana Brašničková

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Eliška Lohrová, Veronika Obermajerová, Denisa Šůrová, Eliška Krátká, Kateřina Šindelářová, Anna Picková, Aneta Stiborová, Kateřina Sobotková, Tereza Šimková, Markéta Ficová, Anna Hušková, Adéla Hušková, Adéla Vosáhlová, Simona Petáková, Tereza Štěpánková, Eliška Dragounová, Lucie Bumbová ml., Kateřina Kolářová, Karolína Pecková, Tereza Tomková, Jana Pincová, Anděla Štajmarová