Úspěchy 2014

V roce 2014 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích: 

8.3.2014 II.VT SA A FITNESS TÝMY - Praha

  • 8. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

15.3.2014 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba 

30.3.2014 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 1. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE

5.4.2014 Žij pohybem - Praha

  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step teamy
  • 3. místo ZAE přípravka (Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 2. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. msíto ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba
  • 6. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let sport teams

6.4.2014 Fit For You - Kralupy nad Vltavou

  • 5. místo SENIOŘI STEP (Beautifull Day) - kategorie nad 15 let step týmy

19.4.2014 Mistry s mistry - Praha

  • 1. místo SENIOŘI STEP (Beautifull Day) - kategorie C stepy
  • 3. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie B sportovní týmy

25.-26.4.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Louny

  • 3. místo FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 1. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie 17-27 let STEP

26.4.2014 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  • 7. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

27.4.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Louny

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step teamy
  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-13 let step teamy
  • 6. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

11.5.2014 Bohemia Aerobic Tour - Hradec Králové

  • 1. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE
  • 3. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie děti step
  • 4. místo ZUMBA TEAM - kategorie 8-14 let zumba

17.5.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Semily

  • 2. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-13 let step
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step
  • 10. místo SA Natálie Bakosová - kategorie 14-16 let ženy II.VT SA

18.5.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Semily

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 2. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA

18.5.2014 Žij pohybem - Praha

  • 5. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step team
  • 2. místo ZAE přípravka (Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 4. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie nad 27 let step teamy

31.5.2014 Bohemia Aerobic Tour FINÁLE - Kutná Hora

  • 2. místo BASIC AE (Sunny) - kategorie komerční AE

7.6.2014 II.VT SA a FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 14-16 let step

8.6.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Mladá Boleslav

  • 3. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 3. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 20. místo (z 29) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

8.6.2014 Žij pohybem VELKÉ FINÁLE - Praha

  • 1. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie 11-14 let step teamy, liga B
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Catwomen) - kategorie 15-26 let step teamy
  • 2. místo ZAE přípravka(Včelí medvídci) - kategorie 4-7 let basic show teams
  • 5. msíto BASIC AE (Sunny) - kategorie 11-14 let team show basic
  • 3. místo SENIOŘI STEP (Beautiful Day) - kategorie nad 27 let step teamy
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie zumba teamy 8-10 let

20.9.2014 Mistry s mistry - Kralupy nad Vltavou

  • 1. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie A stepy

28.9.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - Praha

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 5. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 15. místo (z 28) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

11.10.2014 Mistry s mistry - Rakovník

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie A stepy
  • 1. místo KADETI STEP (Beach Girls) - kategorie B stepy
  • 1. místo SENIOŘI STĚP (Beautiful Day) - kategorie C stepy
  • 4. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie B

1.11.2014 III.VT SA a FITNESS TÝMY - České Budějovice

  • 2. místo DĚTI STEP (Džínové marmelády) - kategorie 8-10 let step
  • 3. místo DĚTI FITNESS AE (Devadesátky) - kategorie 8-10 let FA
  • 26. místo (z 30 závodnic) SA Karolína Dušková - kategorie 8-10 let ženy III.VT SA

1.11.2014 Mistry s mistry - Český Brod

  • 2. místo KADĚTI STEP (Beach Girls) - kategorie B step

 

SLOŽENÍ TÝMŮ

Sportovní aerobik

• Michaela Malá, Karolína Malá, Karolína Dušková

Tým ZAE DĚTI STEP (Džínové marmelády)

• Štěpánka Janíčková, Marika Pulkrabová, Daniela Havlová, Karolína Malá, Natálie Burešová, Viktorie Kahounová, Barbora Pechmannová, Veronika Šedá, Karolína Malá, Adéla Volná

Tým ZAE DĚTI FITNESS (Devadesátky)

• Karolína Dušková, Natálie Bárová, Marie-Anna Vodičková, Kateřina Durdíková, Adéla Pavlíčková, Lucie Ema Kubešová, Karolína Javůrková, Laura Hraj

Tým BASIC AE SUNNY (Sunny)

• Adéla Volná, Aneta Stiborová, Tereza Housková, Lucie Bumbová ml., Karolína Javůrková, Eliška Dragounová, Anette Kedziorová, Natálie Brychová, Kateřina Králová, Adéla Krátká, Lachmannová, Bartošová

Tým KADETI STEP (Beach Girls)

• Barbora Ficová, Nicolette Suchanová, Lucie Bumbová st., Natálie Jandlová, Nikol Drozdová, Natálie Stiborová, Michaela Malá, Naděnka Navrátilová, Bára Vyskočilová, Rebecca Haklová, Emma Garnolová

Tým JUNIOŘI STEP (Catwomen)

• Sára Budínská, Tereza Drozdová, Veronika Motáková, Kamila Paulová, Tereza Pánová, Kateřina Černá, Michaela Brandejská, Adriana Brašničková, Kateřina Pechmannová

Tým SENIOŘI STEP (Beautifull Day)

• Hedvika Kloudová, Michaela Jungmannová, Kateřina Brandejská, Kristýna Hanusková, Nikol Sevaldová, Denisa Havlíčková, Veronika Cmíralová, Zlatka Volkovjaková, Martina Skálová, Jana Kahounová, Petra Niklová

Tým ZAE ZUMBA TEAM

• Forejtová, Eliška Lohrová, Denisa Šůrová, Cinklová, Máchová, Veronika Obermajerová, Nikola Píšová, Bláhová, Jarůšková, Lambergová, Hondlíková, Břečková, Medková, Picková, Natálie Čvančarová, Kailová, Šimková, Vondráčková, Eliška Dragounová, Čtveráková, Kašná


Vytisknout   E-mail

Otevírací doba

pondělí - neděle dle rozvrhu

Jsme online, buďte s námi