Úspěchy 2019

V roce 2019 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

27. 1. 2019 Česko se hýbe - České Budějovice

  • 1. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let

23. 2. 2019 Česko se hýbe - Plzeň

  • 1. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let

9. 3. 2019  Žij pohybem - Praha

  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)

24. 3. 2019 Mistry s mistry - Praha

  • 5. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Stepy 11-14 let

31. 3. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

  • 5. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step 11-12 let
  • 7. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step 9-10 let
  • 3. místo ZUMBA TEAM - kategorie Dance Team

6. 4. 2019 Žij pohybem - Praha

  • 4. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie Aerobik show nad 27 let (liga A)
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)
  • 2. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step teams 11-14 let (liga B)

14. 4. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Jičín

  • 2. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step 11-12 let
  • 7. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step 9-10 let

25. 4. 2019 Česko se hýbe - Praha

  • 2. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let
  • 2. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Fitness step 8-10 let

27. 4. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  • 3. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step 11-12 let
  • 4. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step 9-10 let
  • 4. místo ZUMBA TEAM - kategorie Dance Team
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step 13-14 let

11. 5. 2019 Žij pohybem - Praha

  • 3. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie Aerobik show nad 27 let (liga A)
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie Zumba teams 11-14 let (liga B)
  • 3. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step teams 8-10 let (liga A)

17. 5. 2019 Česko se hýbe - Louny

  • 2. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let

18. 5. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Náchod

  • 2. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step 11-12 let

19. 5. 2019 Perníková kopretina - Pardubice

  • 3. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step týmy 9-10 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step týmy 13-14 let

26. 5. 2019 Chodovské berušky - Praha

  • 4. místo ZUMBA TEAM - kategorie Zumba team 11-14 let
  • 4. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie pódiové skladby 25 a více let 
  • 2. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Stepy 9-10 let
  • 4. místo KADĚTI STEP (Nekonečná show) - kategorie Stepy 11-12 let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Stepy - 12-14 let

1. 6. 2019 FINÁLE Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

  • 3. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step 11-12 let

7. 6. 2019 FINÁLE Česko se hýbe - Praha

  • 4. místo BENJAMÍNCI (Vánoční čas) - kategorie Aerobik do 7 let
  • 1. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie 8-10 let

8.-9. 6. 2019 FINÁLE Žij pohybem - Praha

  • 4. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie Aerobik show nad 27 let (liga A)
  • 2. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)
  • 2. místo ZUMBA TEAM - kategorie Zumba teams 11-14 let (liga B)
  • 1. místo DĚTI STEP (Dancing Girls) - kategorie Step teams 8-10 let (liga B)
  • 4. místo KADETI STEP (Nekonečná show) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)

8.-9. 6. 2019 Žij pohybem - Praha (ligové výsledky)

  • 3. místo AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ (Surfařky) - kategorie Aerobik show nad 27 let (liga A)
  • 1. místo JUNIOŘI STEP (Zorba girls) - kategorie Step teams 11-14 let (liga A)

 

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE BENJAMÍNCI

• Rozálie Moletzová, Edita Pecková, Laura Zemanová, Nikola Šantorová, Julie Paulová, Tereza Casková, Karolína Faitová, Monika Matějů, Anna Lupačová, Claudie Raddová, Kateřina Rampová, Klára Kulštejnová, Nela Parobková, Nikola Rybáková

Tým ZAE DĚTI STEP

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Aneta Vázlerová, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Eliška Neuerová, Kateřina Kramarčíková

Tým ZAE KADETI STEP

• Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Eliška Petříková, Anežka Tenglerová, Aneta Durdilová

Tým ZAE JUNIOŘI STEP

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová, Magdaléna Hájková, Natálie Jagerová, Andrea Sobotková

Tým ZAE ZUMBA TEAM DĚTI

• Anděla Štajmarová, Markéta Ficová, Tereza Tomková, Eliška Dragounová, Michaela Matějů, Nikola Matějů, Tamara Jitka Křížková, Jana Pincová, Adéla Hrubá

Tým ZAE AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ

• Jana Picková, Tereza Vyhlasová, Eliška Lohrová, Markéta Egertová, Štěpánka Dušková, Veronika Měrková, Klára Loukotová, Andrea Žádníková, Michaela Lenhartová, Nikol Sevaldová, Lenka Nováková, Kateřina Neuerová, Marcela Poborská, Anna Neuerová, Veronika Petrášková, Karolína Budková

 

 

 


Vytisknout   E-mail