Úspěchy 2019

V roce 2019 má oddíl za sebou tyto medailové úspěchy na národních soutěžích:

27. 1. 2019 Česko se hýbe - České Budějovice

23. 2. 2019 Česko se hýbe - Plzeň

9. 3. 2019  Žij pohybem - Praha

24. 3. 2019 Mistry s mistry - Praha

31. 3. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Nymburk

6. 4. 2019 Žij pohybem - Praha

14. 4. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Jičín

25. 4. 2019 Česko se hýbe - Praha

27. 4. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

11. 5. 2019 Žij pohybem - Praha

17. 5. 2019 Česko se hýbe - Louny

18. 5. 2019 Bohemia Aerobic Tour - Náchod

19. 5. 2019 Perníková kopretina - Pardubice

26. 5. 2019 Chodovské berušky - Praha

1. 6. 2019 FINÁLE Bohemia Aerobic Tour - Kutná Hora

7. 6. 2019 FINÁLE Česko se hýbe - Praha

8.-9. 6. 2019 FINÁLE Žij pohybem - Praha

8.-9. 6. 2019 Žij pohybem - Praha (ligové výsledky)

 

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE BENJAMÍNCI

• Rozálie Moletzová, Edita Pecková, Laura Zemanová, Nikola Šantorová, Julie Paulová, Tereza Casková, Karolína Faitová, Monika Matějů, Anna Lupačová, Claudie Raddová, Kateřina Rampová, Klára Kulštejnová, Nela Parobková, Nikola Rybáková

Tým ZAE DĚTI STEP

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Aneta Vázlerová, Emma Štenglová, Charlota Kratinová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Anna Bauerová, Sofie Salaquardová, Eliška Neuerová, Kateřina Kramarčíková

Tým ZAE KADETI STEP

• Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Emma Klimtová, Barbora Mášová, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Marie Gatnarová, Eliška Petříková, Anežka Tenglerová, Aneta Durdilová

Tým ZAE JUNIOŘI STEP

• Natálie Burešová, Barbora Pechmannová, Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Špínová, Klára Nováková, Aneta Lišková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová, Magdaléna Hájková, Natálie Jagerová, Andrea Sobotková

Tým ZAE ZUMBA TEAM DĚTI

• Anděla Štajmarová, Markéta Ficová, Tereza Tomková, Eliška Dragounová, Michaela Matějů, Nikola Matějů, Tamara Jitka Křížková, Jana Pincová, Adéla Hrubá

Tým ZAE AEROBIK SHOW DOSPĚLÍ

• Jana Picková, Tereza Vyhlasová, Eliška Lohrová, Markéta Egertová, Štěpánka Dušková, Veronika Měrková, Klára Loukotová, Andrea Žádníková, Michaela Lenhartová, Nikol Sevaldová, Lenka Nováková, Kateřina Neuerová, Marcela Poborská, Anna Neuerová, Veronika Petrášková, Karolína Budková