Úspěchy 2022

5. 3. 2022 Začni s mistry - Příbram

  • 1. místo DĚTI STEP - kategorie Stepy "B" 9-11 let
  • 1. místo KADETI STEP - kategorie Stepy "C" 11-14 let

12. 3. 2022 Mistry s Mistry - Praha

  • 1. místo DĚTI STEP - kategorie Stepy "B" 9-11 let
  • 3. místo KADETI STEP - kategorie Stepy "C" 11-14 let
    • 2.místo JUNIOŘI STEP "M" - kategorie Stepy "D" 14 a více let

2. 4. 2022 Žij pohybem - Praha

  • 1. místo DĚTI STEP - kategorie Step teams 8-10 let (liga A)
  • 2. místo KADETI STEP - kategorie Step teams 11-14 let starší (liga A)
  • 3. místo JUNIOŘI STEP "M" - kategorie 15-26 let (liga A)
  • 1. místo JUNIOŘI STEP "S"- kategorie 15-26 let (liga B)
  • 3. místo DOSPĚLÍ STEP - kategorie nad 32 let (liga A)

10. 4. 2022 Czech Tance Tour - Praha

  • 7. místo DANCE TEAM - kategorie Hobby street

23. 4. 2022 Žij pohybem - Praha

  • 1. místo DĚTI STEP - kategorie Step teams 8-10 let (liga A)
  • 3. místo KADETI STEP - kategorie Step teams 11-14 let starší (liga A)
  • 4. místo JUNIOŘI STEP "M" - kategorie 15-26 let (liga A)
  • 3. místo JUNIOŘI STEP "S"- kategorie 15-26 let (liga A)
  • 1. místo DOSPĚLÍ STEP - kategorie nad 32 let (liga B)

28. 4. 2022 Česko se hýbe - Praha

  • 3. místo DANCE TEAM - kategorie Tanec

8. 5. 2022 Mistry s Mistry - Kutná Hora

  • 2. místo DĚTI STEP - kategorie Stepy "B" 9-11 let
  • 2. místo KADETI STEP  - kategorie Stepy "C" 11-14 let
  • 1.místo JUNIOŘI STEP "M" - kategorie Stepy "D" 14 a více let
  • 3. místo JUNIOŘI STEP "S" - kategorie 15-26 let (liga A)

13. 5. 2022 Česko se hýbe - Světlá nad Sázavou

  • 1. místo DANCE TEAM - kategorie Tanec

 

SLOŽENÍ TÝMŮ

Tým ZAE DĚTI - "BELLY DANCE"

• Rozálie Moletzová, Edita Pecková, Laura Zemanová, Nikola Šantorová, Tereza Casková, Karolína Faitová, Claudie Raddová, Gábina Poschlová, Klára Kulštejnová, Nikola Rybáková, Aneta Malá

Tým ZAE KADETI STEP - "STEPY V BĚHU"

• Nela Poschlová, Valérie Pecková, Aneta Vázlerová, Emma Štenglová, Eliška Jurdáková, Anna Červenková, Anna Bauerová, Veronika Buršová, Karolína Němcová

Tým ZAE JUNIOŘII STEP "M" - "JING JANG"

• Valentýna Dočkálková, Charlotta Sevaldová, Barbora Mášová, Alena Vyskočilová, Nikola Houfková, Julie Moletzová, Anežka Tenglerová, Aneta Durdilová, Barbora Štefanová

Tým ZAE JUNIOŘI STEP "S" - "MUSE OF ROCK"

• Johanka Dočkálková, Karolína Malá, Klára Nováková, Tereza Houfková, Hana Volfová, Šárka Fabiánová, Magdaléna Hájková

Tým ZAE STEP DOSPĚLÍ - "ČERNÍ ANDĚLÉ"

• Barbora Pechmannová, Adriana Brašničková, Veronika Motáková, Štěpánka Dušková, Nikol Sevaldová, Lenka Nováková, Veronika Petrášková, Karolína Budková

Tým ZAE DANCE TEAM - "Áquilas"

• Karolína Látalová, Kateřina Fatková, Jana Žádníková, Adéla Císařová, Eliška Lohrová, Andrea Žádníková, Anna Bumbová, Agáta Bejšovcová, Leontýna Bláhová, Aneta Svobodová, Tereza Rybářová


Vytisknout   E-mail

Otevírací doba

pondělí - neděle dle rozvrhu

Jsme online, buďte s námi