SPORT CAMPY 2021

Oblíbené příměstské tábory SPORT CAMPY pro holky i kluky od 6 do 12 let! Pro všechny děti bude připravený zábavný program každý den od 8:00 do 16:00 hod. Volná jsou poslední místa na druhý termín od 19. července!

I přes nepříznivou současnou dobu jsme se rozhodli spustit přihlašování na letní příměstské tábory, jelikož pevně věříme, že se situace zlepší a v létě už budeme moct všichni zase společně sportovat a dohnat všechny zážitky i zábavu. 

Vybrat si můžete ze dvou termínů:

 • I. SPORT CAMP: 12. - 16. července 2021 !! JIŽ PLNĚ OBSAZEN !! - možnost zapsání pouze jako náhradník
 • II. SPORT CAMP: 19. - 23. července 2021 - poslední volná místa!

Jak děti přihlásit?

Vyplněnou přihlášku, kterou naleznete níže v příloze vyplňte a zašlete na náš nový e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Chápeme, že současná doba je nejistá a nikdo nevíme, jak se bude situace dále vyvíjet. Abychom vám tak usnadnili rozhodování v přihlašování, nyní přijímáme pouze vyplněné přihlášky bez úhrady zálohy.

Podrobné informace k přihlášení

 • PŘIHLÁŠKA na Sport Camp 2021 ZDE
 • ZÁKLADNÍ INFORMACE Sport Camp 2021 ZDE
 • VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Sport Camp 2021 ZDE

Vzpomínky z minulých let

Příměstské tábory pořádáme již přes 10 let a za tu dobu jsme s dětmi zažili spoustu zábavy. Podívejte se sami, jak jsme si to užili v minulém roce.

FOTOGALERIE Sport Camp I. turnus 2020

FOTOGALERIE Sport Camp II. turnus 2020

VIDEO Sport Camp I. turnus 2020

VIDEO Sport Camp II. turnus 2020

Pokud máte jakékoli otázky, neváhejte a obraťte se na nás! 

Přečteno 1686 krát Naposledy upraveno 26.05.2021 19:14

Související položky (podle značky)

 • SKUPINOVÉ LEKCE V PROVOZU

  Od pondělí 24. května opět cvičíme skupinové lekce! Naplánujte si své cvičení podle aktuálního rozvrhu. Rezervace jsou možné v ONLINE ROZVRHU! Nově od pondělí 31. května lze využívat šatny i sprchy!

 • TRADIČNÍ TÁBORÁK

  Tradiční táborák pro děti i rodiče proběhne ve středu 30. června 2021 od 16:00 do 19:00 na hřišti u nás v orlovně. Přijďte si s námi opéct špekáčky a oslavit příchod letních prázdnin.

 • LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO ZÁVODNÍ TÝMY

  Tradiční letní sportovní soustředění pro závodní týmy proběhne v termínu od neděle 22. srpna do pátku 27. srpna v rekreačním středisku Štědronín. 

 • AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU STUDIA

  Aktuálně probíhají lekce dětských kurzů, tréninky závodního aerobiku a Bodytec a od pondělí 24. května i lekce pro dospělé! Pro vstup do našeho studia platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. 

 • DŮLEŽITÉ TERMÍNY

  Jsme zpět a opět plánujeme pro děti i dospělé akce! Podívejte se na souhrn důležitých termínů, aby vám nic podstatného neuniklo.