TRADIČNÍ TÁBORÁK

Tradiční táborák pro děti i rodiče proběhne ve středu 30. června 2021 od 16:00 do 19:00 na hřišti u nás v orlovně. Přijďte si s námi opéct špekáčky a oslavit příchod letních prázdnin.

Zapište si naši tradiční akci do svých kalendářů a dorazte s námi strávit příjemné odpoledne. Špekáčky i pití bude zajištěno.

Během akce za děti zodpovídají rodiče.

 

Přečteno 71 krát Naposledy upraveno 11.05.2021 19:06

Související položky (podle značky)

 • SKUPINOVÉ LEKCE V PROVOZU

  Od pondělí 24. května opět cvičíme skupinové lekce! Naplánujte si své cvičení podle aktuálního rozvrhu. Rezervace jsou možné v ONLINE ROZVRHU! Nově od pondělí 31. května lze využívat šatny i sprchy!

 • LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO ZÁVODNÍ TÝMY

  Tradiční letní sportovní soustředění pro závodní týmy proběhne v termínu od neděle 22. srpna do pátku 27. srpna v rekreačním středisku Štědronín. 

 • AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU STUDIA

  Aktuálně probíhají lekce dětských kurzů, tréninky závodního aerobiku a Bodytec a od pondělí 24. května i lekce pro dospělé! Pro vstup do našeho studia platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. 

 • DŮLEŽITÉ TERMÍNY

  Jsme zpět a opět plánujeme pro děti i dospělé akce! Podívejte se na souhrn důležitých termínů, aby vám nic podstatného neuniklo. 

 • SPORT CAMPY 2021

  Oblíbené příměstské tábory SPORT CAMPY pro holky i kluky od 6 do 12 let! Pro všechny děti bude připravený zábavný program každý den od 8:00 do 16:00 hod. Volná jsou poslední místa na druhý termín od 19. července!