SKUPINOVÉ LEKCE V PROVOZU

Od pondělí 24. května opět cvičíme skupinové lekce! Naplánujte si své cvičení podle aktuálního rozvrhu. Rezervace jsou možné v ONLINE ROZVRHU! Nově od pondělí 31. května lze využívat šatny i sprchy!

 
 
Pro vstup do našeho studia platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. Nově od pondělí 31. května lze využívat šatny i sprchy! Bezpečnost je pro nás prioritou, a proto jsou ve studiu k dispozici dezinfekce na ruce, po každé lekci prosíme naše klienty vydezinfikovat veškeré použité pomůcky. Děkujeme!
 
Aktuální rozvrh skupinových lekcí a rezervace naleznete v ONLINE ROZVRHU. Případně si o rezervaci na lekce volejte na tel. č.  736 754 261!
 
Přečteno 405 krát Naposledy upraveno 30.05.2021 23:11

Související položky (podle značky)

 • TRADIČNÍ TÁBORÁK

  Tradiční táborák pro děti i rodiče proběhne ve středu 30. června 2021 od 16:00 do 19:00 na hřišti u nás v orlovně. Přijďte si s námi opéct špekáčky a oslavit příchod letních prázdnin.

 • LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PRO ZÁVODNÍ TÝMY

  Tradiční letní sportovní soustředění pro závodní týmy proběhne v termínu od neděle 22. srpna do pátku 27. srpna v rekreačním středisku Štědronín. 

 • AKTUÁLNÍ INFORMACE K PROVOZU STUDIA

  Aktuálně probíhají lekce dětských kurzů, tréninky závodního aerobiku a Bodytec a od pondělí 24. května i lekce pro dospělé! Pro vstup do našeho studia platí podmínky pro vnitřní sportoviště dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. 

 • DŮLEŽITÉ TERMÍNY

  Jsme zpět a opět plánujeme pro děti i dospělé akce! Podívejte se na souhrn důležitých termínů, aby vám nic podstatného neuniklo. 

 • SPORT CAMPY 2021

  Oblíbené příměstské tábory SPORT CAMPY pro holky i kluky od 6 do 12 let! Pro všechny děti bude připravený zábavný program každý den od 8:00 do 16:00 hod. Volná jsou poslední místa na druhý termín od 19. července!