VELIKONOCE V POHYBU

Velikonoční prázdniny nemusí být ani v této době nuda! Ve spolupráci s Florbalem Dobříš a Sportovní Akademií Dobříš jsme pro děti připravili VELIKONOCE V POHYBU, a to formou zábavné procházky po Dobříši s pohybovými úkoly.  

Od čtvrtka 1. dubna do Velikonočního pondělí 5. dubna bude po dobříšském okolí připraveno celkem 9 stanovišť s pohybovými úkoly. Celková trasa je dlouhá 11 km a časová náročnost i se splněním úkolů vám potrvá přibližně 4 až 5 hodin. Trasu si ale můžete naplánovat i do několika dní. Stanoviště jsme rozdělili celkem do 3 oblastí – Anglický park, okolí Bzdinky a oblast Brodce – Papež. 

Na každém stanovišti bude umístěn informační plakát s QR kódem, skrze který zjistíte zadání úkolů. A pro zpestření jsou součástí každého úkolu připraveny i nějaké doplňující kvízy a otázky. Jednotlivá stanoviště naleznete i přímo zakreslená na mapě přes QR kód, který naleznete přímo na hlavním plakátu. 

Pro ty, kteří vyplní dotazník „DEJTE NÁM VĚDĚT“ a zanechají nám svůj kontakt máme připravenou zaslouženou odměnu. Dotazník naleznete na hlavním plakátu.

Přečteno 137 krát Naposledy upraveno 27.03.2021 17:52
Více z této kategorie: « UZAVŘENÍ STUDIA KOLEDA V ORLOVNĚ »