bodyTEC

BODYTEC je revoluční metoda elektro svalové stimulace (EMS) za pomocí špičkového zařízení značky MIHA BODYTEC 
Tato metoda, která aktivuje všechny hlavní svalové partie - zejména stehna, hýždě, boky a břicho, dokáže velmi účinně a šetrně formovat postavu. Dále zrychluje metabolismus a zvyšuje energetickou spotřebu, čímž dochází k úbytku nechtěných tukových zásob na problémových místech. Zároveň dochází k zpevnění svalstva a trvalému snížení tělesné hmotnosti. Metoda EMS velmi účinně působí na odstranění celulitidy i její prevenci. Napíná a prokrvuje pokožku, čímž ji dodává vitalitu a zdravější vzhled.
Metoda elektrické stimulace pochází z vesmírného výzkumu, kde využívali tuto technologii při rehabilitaci kosmonautů, kterým ve stavu beztíže atrofovalo svalstvo.
Sval nepozná rozdíl mezi tím, zda je elektrický impuls vyslán z mozku nebo zda přichází z vnějšku. Výhodou je, že různé svaly se mohou stahovat současně s vyšší intenzitou a frekvencí, čímž lze dosáhnout viditelného a hmatatelného výsledku během krátké doby. Elektrická stimulace svalů okamžitě zaměstnává Vaše hlavní svalová vlákna (rychlá svalová vlákna).

Procvičíte až 95 % svalů

Komplexní EMS pracuje až s 10 dvojicemi elektrod, kdy je každá dvojce umístěná na pravé i levé polovině těla. Impulz tak proběhne ve všech svalech „po cestě“ z jedné poloviny těla na druhou a ne jen v místech umístění elektrod. Proto jsme schopni touto metodou aktivovat celé tělo, všechny svaly. A to dokonce i ty, které bez dlouhodobého učení neumíme vůlí zapojit - například svaly pánevního dna, hluboké zádové svalstvo a podobně. Odstraňujeme svalovou dysbalanci, která je nejčastější příčinou bolesti zad.

Efektivita

Vůlí dokážeme poslat signál svalům, aby se zpevnily, přibližně jednou za sekundu. S pomocí EMS to tělo zvládne 85 x za sekundu! Svaly takto procvičíme velice rychle a efektivně a zároveň dostatečně intenzivně na to, aby „trénink“ nastartoval procesy v těle, které vedou k jeho celkovému zpevnění, svalové vyrovnanosti a zvýšené spotřebě energie. Efektivita tak nespočívá jen v zapojení skutečně celého těla najednou.

20 minut EMS se vyrovná čtyř až pěti cvičením v posilovně

Při EMS tréninku, který je rozložen na 4 s záběru a 4 s uvolnění, probíhá každou sekundu 85 svalových kontrakcí, ve 20 minutovém tréninku jsme tedy 10 min ve zpevnění a 10 minut v uvolnění. Ač to nebude na první pohled patrné, je tělo zatíženo tak, jakoby najednou odcvičilo 2 hodiny 4 až 5 x v posilovně. K celkovému vyrovnání (regeneraci) organismu pak dojde až po 6 až 7 dnech. A po celou tu dobu funguje tělo ve zvýšeném energetickém režimu. Zhruba po týdnu můžeme zařadit další dvacetiminutový trénink.
 
Pro koho je Bodytec vhodný?

Odpověď je jednoduchá - pro všechny! Díky správně fungující svalové schránce zlepší klienti kvalitu svého života, což ocení především:

  • Vytížení lidé, kteří nemají čas trávit několik hodin týdně ve fitku – u nás stačí trénink 20 minut 1x týdně.
  • Lidé s bolestmi zad - rovnoměrné posílení nejen zádového svalstva odlehčí páteři a srovná svalové dysbalance.
  • Lidé, kteří se snaží zhubnout - pouze aktivní svaly dokážou zvětšit výdej energie během dne. Díky většímu výdeji se tělo dostane do energetické nerovnováhy a začne účinně pálit tuky. 
  • Sportovci - i ti profesionální zařazují trénink s Miha Bodytec do svého tréninkového plánu. Zkrátí si tím dobu tréninku, naučí se lépe zapojovat opomíjené svaly a vyřeší nezbytný kompenzační trénink. 
Co ukázalo vědecké zkoumání tréninku metodou EMS?
Jak trénink probíhá?

ZÁKLADNÍ CENA jednoho tréninku na přístroji Miha bodytec

590 Kč

Tato cena obsahuje:

  • zapůjčení speciálního funkčního oblečení a ručníku
  • pitný režim
  • 20 minut cvičení na stroji Miha bodytec pod vedením trenéra

Otevírací doba

pondělí - neděle dle rozvrhu

Jsme online, buďte s námi