Aerobik studio Orel Dobříš funguje v budově jednoty Orel Dobříš. Svou činnost zahájilo v září v roce 2004 a v současné době má okolo 350 stálých členů, z toho nejvyšší počet tvoří děti od 3 do 16-ti let. Založeno bylo trojnásobnou mistryní světa v aerobiku Mgr. Klárou Jandovou.

Zaměřujeme se na nabídku sportovního vyžití v rámci volného času v oblasti aerobních a kondičních sportovních aktivit pro děti, mládež a dospělé a také na přípravu několika věkových kategorií na soutěže v závodním aerobiku. V této oblasti nabízíme nejširší nabídku na Dobříši a v jeho okolí.
V Aerobik studiu Orel Dobříš působí odborně proškolených 20 lektorů a lektorek pro děti i dospělé. Během týdne si u nás můžete vyzkoušet nejrůznější typy lekcí s různými pomůckami pro všechny generace. Naše studio je pro Vás otevřeno 6 dní v týdnu a my se neustále snažíme aktualizovat naše služby podle moderních trendů z oblasti sportu, zábavy i kultury.
Během 14 let jsme organizovali také řadu sportovních a kulturních akcí pro naše členy, ale i pro širokou veřejnost. Akce pořádáme ve spolupráci s dalšími organizacemi, spolupracujeme s obcemi, městy, jinými kluby a zapojujeme si také do republikových i mezinárodních projektů. Prostě se snažíme jít pořád dál…
Image

Členství v organizaci Orel

K tomu abyste se stali členem organizace Orel, stačí pouze na recepci studia odevzdat vyplněnou přihlášku a zaplatit roční členský poplatek
(ten se platí vždy od aktuálního data a platí celý rok)

Naše recepce

Při příchodu do našeho studia na Vás čekají příjemné a usměvavé recepční, které Vám poskytnou veškeré informace o cvičení jak pro děti, tak pro dospělé. Ochotně vysvětlí, jakým způsobem vše funguje a kde co najdete. Chceme, abyste se u nás cítili Vy i děti příjemně.

V rámci recepce Vám rádi uvaříme dobrou kávu, čaj, čokoládu a nabídneme i jiné dobroty. Samozřejmě v naší nabídce nechybí základní občerstvení pro sportovce. Součástí recepce studia je také dětský koutek a vnitřní i venkovní posezení s dětským hřištěm.

Image

Další vybavení

Vybavení a cvičební pomůcky stále obnovujeme a aktualizujeme podle nových trendů ve cvičení i podle Vašich přání. Pro děti i dospělé jsou zde stepy, over bally, fitbally, podložky na protažení i na jógu. Jsou zde žíněnky, činky, tyče na posilování, gumičky, gymstiky a další nejrůznější pomůcky.

Na dětské kurzy je zde potom řada zábavných a hravých pomůcek, které zároveň při vedení lekce lektorem slouží k aktivnímu rozvoji motoriky dětí, kondice, flexibility, rovnováhy, koordinace i fyzické kondice. Právě vybavení pro děti doplňujeme a obnovujeme nejčastěji.

Šatny a sprchy

Samozřejmostí jsou plně vybavené šatny a sprchy, které jsou rozděleny na dětské, dámské a pánské. V prvním patře budovy tak máte k dispozici v šatnách skříňky na klíč, sprchy i toalety. V každé šatně je navíc umístěno zrcadlo a v případě potřeby je na recepci k zapůjčení fén na vlasy.

CVIČEBNÍ SÁLY A BODYTEC

Cvičební sály máme ve studiu dva. Každý sál je vybaven hudební aparaturou a na zdech jsou umístěna zrcadla. Jeden ze sálů (malý sál) slouží také na SPINNING a JÓGU, druhý (velký sál) je využíván spíše na lekce STEP AEROBIKU, BOSU, ZUMBY a podobně. Součástí velkého sálu jsou tři žebřiny, v malém sále jsou potom umístěna spinningová kola. Oba sály jsou navíc využívány pro dětské kurzy a tréninky závodního aerobiku.

Novinkou v našem studiu je Body Tec. Speciální cvičení na speciální přístroji je umístěno v patře budovy, kde mají dotyční absolutní klid. Toto cvičení probíhá pouze samostatně s lektorem a v rámci jedné lekce máte k dispozici příjemně vybavenou místnost.
Image

Naši partneři

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image